Історія успіху: монохромні принтери Canon на службі в Укрпошті

   Відтепер ефективність роботи поштових відділень Укрпошти підтримуватимуть монохромні принтери Canonсерії Pixma GM.

   Робота поштового відділення  - складний та ресурсоємкий процес. Багато із задач, що стоять перед поштовим оператором, так чи інакше, є дотичними до друку. А це: бланки, різноманітні списки, накладні, заяви, тощо. Не важко порахувати, що протягом дня працівниками Укрпошти віддруковуються сотні і сотні документів, що, безумовно, підіймає питання економічності та енергоефективності друкувальних пристроїв.

Укрпочта - история успеха с canon

   Укрпошта – один із найбільших роботодавців, та лідер на ринку доставки та електронної комерції. Почавши свій шлях у далекому 1994 році, державне підприємство поштового зв’язку, з року в рік, продовжує рухатись у ногу з часом. В зв’язку із цим, значна увага відводиться оновленню парку друкуючих пристроїв. Критерії відбору, звісно, строгі: це якість та швидкість друку, простота в обслуговуванні, і, безумовно, довговічність експлуатації.

   Саме тому спеціалістами Укрпошти був зроблений вибір на користь сучасних монохромних струменевих пристроїв друку Canon Pixma GM.

Укрпочта - история успеха с МФУ Canon

   Чим же забезпечується унікальна чіткість друку та економічність пристроїв? В першу чергу, завдяки фірмовій технології  Canon Bubble Jet .  Так у соплі друкуючої голівки розташований невеличкий нагрівальний елемент, який при проходженні через нього струму, створює мікроскопічні краплі чорнила, розміром всього 2 піколітри. Не дивно, що такими краплинами можна наносити зображення із найвищою точністю.

   Окрім цього, чорне чорнило, що використовується у принтері лінійки Pixma GM йде на пігментній основі. Перевагами використання такого чорнила є велика стійкість до впливу навколишнього середовища (світла, повітря і вологості), а також високий контраст та чіткість надрукованого.

   Примітно, що у даних принтерах використовуються багаторазова чорнильниця, котра забезпечує як безперебійність роботи, так і економію коштів. Адже комплекту чорнил, що іде із принтером буде достатньо для друку 18000 сторінок, а разова перезаправка коштуватиме менше 200 гривень.

   Також важлива деталь моделі – зйомна друкуюча голівка, із ресурсом друку понад  50 тис. копій. Її заміна не забере багато часу, що вкрай корисно в умовах високого робочого навантаження.

   Слід відмітити і легкість обслуговування, зумовлена простим доступом при заправці чорнильної ємності, та зручну конструкцію чорнильних баночок.  Із однієї заправки БФП здатен надрукувати понад 6 тис. копій, що виключає необхідність частого втручання в роботу принтера.

   Корисною є можливість кольорового друку, за допомогою додаткового встановлення кольорового картриджів CL-441 та CL-441XL.

   Універсальність, багатозадачність та простота обслуговування вигідно вирізняють GM4040 на фоні більш громіздких та суттєво складніших в освоєнні лазерних принтерів, котрі в попередні роки використовувались Укрпоштою. Додамо до списку переваг і суттєво кращу енергоефективність, та, загалом, нижчу собівартість розхідних матеріалів.

   Таким чином, не дивно, що вибір спеціалістів Укрпошти припав саме на модель Canon Pixma GM4040. Відповідно до необхідності, було закуплено одразу 260 штук даного багатофункційного друкуючого пристрою.

Кнопка связи