КУПУЙ та ДРУКУЙ® - Хто ми і як працюємо

#1 Професійний Магазин в Україні з продажу Витратних Матеріалів для принтерів та БФП

КУПУЙ та ДРУКУЙ®

   У квітні 2010 року з'явилася ідея створити найкращий інтернет-магазин Витратних Матеріалів для жителів України. Завдання виявилося не з легких і на її повноцінне впровадження пішло більше двох років. У лютому 2011 року був запущений типовий інтернет-магазин з продажу Картриджів і відразу ж почалася робота по розробці дійсно професіональним Магазину Витратних Матеріалів - який буде Кращим у своїй ніші і всі користувачі принтерів будуть про нього знати.

Візія

  • КУПУЙ та ДРУКУЙ® - #1 Професійний Магазин Картриджів та Витратних Матеріалів для друкуючої техніки, що забезпечує своїм Клієнтам задоволення від надрукованих матеріалів.

Мiсiя

  • Мінімізувати розпач нашого Клієнта, який отримав від Принтера повідомлення "Замініть Картридж"
  • Забезпечувати Професійну Підтримку користувачів друкуючих пристроїв
  • Працювати з нашим Клієнтом так - щоб він рекомендував нас своїм знайомим

Цiнностi

  • Чесність та Порядність ділом і словом
  • Краще не Продати, ніж сказати не правду
  • Відповідальність за свою діяльність

Наша Команда

   Менеджерами в нашому Магазині є висококласні фахівці з Витратних Матеріалів, які дають кваліфіковану відповідь на будь-яке Ваше питання і допомагають Вам забезпечити працездатність Вашого друкувального пристрою.

Наш Склад

  

Всі відвантаження ми здійснюємо безпосередньо з логістичного центру найбільшого Постачальника Витратних Матеріалів в Україні. Постійно в наявності більше 5000 найменувань Картриджів та інших Високоякісних витратних матеріалів для друкуючих пристроїв.

Склад - КУПУЙ та ДРУКУЙ

   Кожен день наш склад регулярно оновлюється необхідними Витратними Матеріалами від всіх існуючих вендорів, Постачальників та Виробників Витратних Матеріалів в Україні.

Склад - КУПУЙ та ДРУКУЙ

   Логістичний Центр забезпечує кваліфіковану обробку понад тисячі Замовлень на добу в усі регіони України.

Склад - КУПУЙ та ДРУКУЙ

   ISO9001 - Менеджмент і Управління Логістичним складом сертифіковане і відповідає сучасним європейським стандартам.

Склад - КУПУЙ та ДРУКУЙ

   Наш Склад Витратних Матеріалів і Логістичний Ресурс дозволяють здійснювати відвантаження Замовлень в день їх надходження.

   Наші Клієнти отримують унікальну можливість отримати своє Замовлення в Києві в день оформлення Замовлення (якщо замовлення зроблено до 11:00). Замовлення зроблені нашими Клієнтами з інших міст (до 18:00) відвантажуються Перевізнику після 18:00 і вже на наступний день надходять в усі обласні та районні центри, а також багато інших населених пунктів України.

Кнопка зв'язку