Принтери та БФП для дому та офісу

РЕКЛАМА від GOOGLE

Який принтер купити в інтернет магазині P.UA?

Принтер став необхідністю для дому — що вже тут говорити про бізнес, особливо, типографічний. Друк фотографій, текстів, графіків та інших документів потрібний для реклами, оптимізації роботи, навчання, успішного просування по кар'єрних сходах. Це щоденна необхідність, яку не варто повністю переносити на типографічні компанії, які надають послуги в вашому місті. Навіщо щодня витрачати час на завантаження файлів на флешку, візит в друкарню, очікування в черзі і т.і. Ми розповімо, як вибрати принтер, і на що звернути увагу в першу чергу. Це допоможе вам не помилитися, купити принтер, максимально підходить під ваші завдання.

Який купити принтер: лазерний або струменевий?

Спочатку треба розібратися в перевагах і недоліках двох типів принтерів: лазерних і струменевих. Який принтер можна купити недорого? Який краще підійде під ваші завдання? Давайте розбиратися.

Вартість витратних матеріалів для лазерних принтерів мінімальна. Вам лише зрідка потрібно буде міняти тонер. Зі струминними складніше — фарбу купують регулярно. Частотність заміни фарби залежить від того, наскільки часто ви друкуєте документи. Слід зауважити, що фарба — це один з найдорожчих рідких витратних матеріалів в світі. Щоб заощадити українці часто купують принтер з СНПЧ, відмовляючись від оригінальних картриджів.

Якість друку висока в обох випадках. Головне, щоб це були якісні та сучасні струменеві або лазерні принтери. Купити один з цих видів техніки заради друку кольорових або чорно-білих документів теж не варто. Сучасна типографічна техніка здатна виконувати обидві задачі, незалежно від механіки друку. Зовсім інша справа, коли вам треба друкувати фотографії в дуже високій якості. Наприклад, для візиток або реклами. У цьому вам допоможуть переважно струменеві принтери. Деталізація зображень в них набагато вище.

Фахівці також говорять про інші переваги струменевого принтера. Купити його варто, якщо ви замислюєтеся про екологічність принтера, економію електроенергії, швидкість видачі першого аркуша. Розміри струменевого принтера теж завжди менше, ніж лазерного. Він не буде займати багато місця, якщо ви купите картриджі, а не займете додатковий простір системою безперервної подачі чорнила.

Що таке МФУ принтер?

Окремо люди запитують, що таке МФУ принтер? Почнемо з простого. Розшифровка: багатофункціональний пристрій. Купити його варто, якщо ви хочете поєднати функції принтера, сканера і ряду інших пристроїв в одному. Це "мультитул" для друкарських цілей. Для бізнесу зазвичай купують окремі прилади під кожну задачу: в офісі більше вільного місця, та й грошей на вкладення більше. А ось для приватного будинку МФУ буде дуже хорошим вибором. Як і інші принтери, МФУ з СНПЧ теж використовують. Тому це ще й спосіб заощадити. Зовсім не обов'язково витрачати гроші на оригінальні картриджі бренду. Іноді їх вартість зашкалює, але про це ще скажемо детальніше.

Оснащуємо принтер: чи варто купити оригінальні картриджі?

Якщо ви вирішили купити принтери струминного типу, то доведеться постійно дозаправляти його чорнилом для друку. Завжди хочеться використовувати принтер недорого, без зайвих витрат. З оригінальними картриджами так не вийде. Картриджі з чорнилом для популярних брендів дуже дорогі. Не кожному по кишені їх регулярна заміна, однак, такі витрати компенсуються кількома перевагами:

 • використовуючи картриджі бренду, ви зберігаєте право на сервісне обслуговування;
 • вони ідеально підходять за розміром, тому ризик протоки чорнила або поломок сусідніх деталей мінімальний;
 • друкуюча головка принтера спеціально створена для цього чорнила, тому ви отримаєте максимальну якість друку.

Якщо це вас не переконало, то тоді краще зупинити свій вибір на системі безперервної подачі чорнила (СНПЧ). Вони дешевші, і їх можна багаторазово дозаправляти фарбами будь-якого типу (пігментними, сублімаційними та іншими). Коли стоїть завдання — купити принтер для друкування фотографій, краще не економити. Зображення будуть багаторазово яскравіше і краще, якщо довіритися расходникам того ж бренду, чий принтер або МФУ ви купили.

Під який тип фарби купити принтер?

Чи не для кожного принтера підійде якийсь конкретний тип фарби. Деякі принтери не сумісні з сублімаційними. Інші — з водорозчинними, і так далі. Давайте докладніше розберемо переваги та недоліки кожного виду фарби.

 1. Водорозчинні. Найдешевші, їх найчастіше купують для домашнього принтера. Їх найлегше знайти в магазинах і на ринках. Ви запросто можете купити принтер в Києві, Харкові чи іншому місті України, і відразу підібрати до нього водорозчинні фарби. У таких профільних магазинах, як P.UA (https://p.ua/printer-mfu-copy/), така можливість є для кожного типу чорнила. Водорозчинні фарби відмінно підходять для друку текстів і зображень, якщо вам не потрібно їх можливості для покращення якості. Для рекламних листівок краще вибрати більш стійку фарбу, яка не розмаже на глянці через дощ або іншого контакту з водою. Також водорозчинні чорнило швидше вивітрюються, ніж інші фарби.
 2. Пігментні фарби більш стійкі, і добре вбираються в різні поверхні. Не тільки в стандартні А4 офісного паперу, але і в глянець, фотопапір. Однак, коштують вони дорожче. Зазвичай для принтера треба купити як запас водорозчинної, так і запас пігментного фарби.
 3. Сублімаційні. По складу чорнило схожі на пігментну фарбу, проте, вони ще більш стійкі. Їх купують найчастіше для перенесення зображень на тверді поверхні і тканини. Це широко поширена практика у виробництві сувенірів і одягу.
 4. Ультрахромове чорнило. Пігментні чорнила, які використовують тільки в принтерах Epson. Їх особливість — ультраміцність і широкий вибір кольорів, що відрізняє їх від стандартних пігментного чорнила. Купити принтер Epson можна в Києві, Харкові та інших містах України. Наприклад, в профільному інтернет магазині P.UA - https://p.ua/printer-mfu-copy/.  

Що треба врахувати перед покупкою принтера?

Ми вже вказали основні характеристики принтера, які варто врахувати. Однак, як зрозуміти, яка з них важлива для вас? Основне — оцініть заздалегідь, які види завдань перед вами стоять. Якщо висока ймовірність того, що в майбутньому спектр завдань розширитися, то можна відразу виходити з цього, і купити принтер з розширеними функціоналом.

 1. Виберете простір, куди поставите принтер. Він повинен міститися там, або ж звільніть під нього додаткове місце. Відразу враховуйте, що, можливо, знадобиться ще місце для СНПЧ (системи безперервної подачі чорнила). Компактніше будуть лазерні моделі.
 2. Якщо ви купуєте пристрій додому, то краще купити принтер недорого. Це не техніка першої необхідності, тому переплачувати зайве. Оцініть свої фінансові можливості, виділіть бюджет на покупку, і почніть підбирати модель.
 3. Віддавайте перевагу принтерів популярних в світі брендів. Тут вище гарантії якості, спрощений ремонт, і можливість сервісного обслуговування. Пам'ятайте, що сервісне обслуговування буде неможливо, якщо ви відмовитеся від покупки оригінальних брендових картриджів.
 4. Якщо хочете купити принтер для власного типографічного бізнесу, то відразу дайте собі відповідь на питання: "чи плануєте ви друкувати на тканинних і твердих поверхнях". Наприклад, чи збираєтеся ви надавати послугу створення сувенірів: футболок або чашок та іншого одягу/посуду з написами. Якщо так, то принтер обов'язково повинен підтримувати можливість використання сублімаційних чорнил.

Навіщо друкувати фотографії і документи вдома?

Це головне питання, яке і підштовхує нас купити МФУ або принтер. Можливі різні ситуації. Іноді просто треба терміново підготувати документи для влаштування на роботу, вступ до ВНЗ і т.і. Зазвичай в таких ситуаціях звертаються в типографический центр. Однак, так вам доведеться (а) переплачувати; (б) витрачати час, коли його так мало, і діяти треба швидко. Краще купити принтер в Дніпрі, Харкові, Києві чи іншому місті, щоб встигати за колосальними темпами цих мегаполісів.

Найчастіше принтери купують для будинку з іншими цілями: друк навчальних матеріалів, творів або контрольних робіт перед здачею, друк дисертацій та курсових робіт. Якщо ви письменник, то цей прилад потрібен обов'язково — друк чорнових варіантів дуже потрібна перед вичитуванням.

Найчастіше ж купують принтер співробітники офісів. Їм треба регулярно друкувати статистичні дані перед їх здачею начальству або бізнес-партнерам, друкувати документи і звіти. Без принтера неймовірно налаштувати процес документообігу в офісі між співробітниками. Окремо ж говорити про необхідність принтера для створення власної друкарні ми не будемо. Це очевидна річ — в такій ситуації принтер або МФУ життєво необхідні.

Де купити принтер в Україні?

Знайти і купити принтер в Києві можна навіть на ринках, але ж ви хочете подивитися більш широкий асортимент, щоб не бути обмеженим у виборі. Тому краще подивитися каталог профільного інтернет магазину P.UA. Це стосується не тільки жителів столиці, аналогічна ситуація, якщо плануєте купити принтер в Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах країни.

P.UA пропонує вам також купити МФУ в Харкові, Києві та інших обласних центрах. Є можливість доставки будь-якої продукції в найвіддаленіші населені пункти. Можна купувати витратні матеріали: фарбу для СНПЧ, картриджі брендів, тонери і т.д. Найпопулярніша товарна одиниця в магазині — МФУ Epson. Купити БФП лазерний кольоровий або купити БФП лазерний чорно-білий — у P.UA можливо все, що може бути важливо для вас.

Доставка Новою Поштою по всій країні. Оформляйте замовлення на сайті, вибирайте спосіб доставки (кур'єром до вашого будинку або офісу, або самовивезення в найближчому відділенні Нової Пошти), спосіб оплати (післяплатою, перекладом з банківської карти або оплата через термінал). Якщо треба, спочатку переговорите з менеджером-консультантом. Для цього телефонуйте на номер гарячої лінії інтернет-магазину. Фахівці допоможуть вам підібрати оптимальний принтер під ваші завдання.

Кнопка зв'язку