Оптичні патч-корди

Відобразити як Таблиця Список
Страница
  1. Оптичний патч-корд DIGITUS LC / UPC-SC / UPC, 50/125, OM3, duplex, 1m (DK-2532-01/3)
    Ціна
    271 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товаруDK-2532-01/3
  2. Оптичний патч-корд DIGITUS LC-LC, 50/125, OM3, duplex, 5m (DK-2533-05/3)
    Ціна
    358 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товаруDK-2533-05/3
  3. Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125 OM3,duplex,20m (DK-2533-20/3)
    Ціна
    996 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товаруDK-2533-20/3
  4. Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC, 9/125, OS2,duplex,3m (DK-2932-03)
    Ціна
    299 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товаруDK-2932-03
  5. Патч-корд DIGITUS CAT 6 S-FTP, 3м, AWG 27/7, LSZH, синій (DK-1644-030/B)
    Ціна
    168 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товаруDK-1644-030/B
  6. Патч-корд DIGITUS CAT 6 UTP, 0.5м, AWG 26/7, Cu, LSZH, чорний (DK-1617-005/BL)
    Ціна
    51 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товаруDK-1617-005/BL
  7. Патч-корд Cat6 C2G 0.5 м коричневий (CG83644)
    Ціна
    117 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товаруCG83644
  8. Патч-корд 2E Cat 5e,UTP,RJ45, 26AWG ,7/0.16 CCA, 2.20 m, PVC,Grey (2E-PC5ECA-220GRY)
    Ціна
    42,68 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC5ECA-220GRY
  9. Патч-корд 2E Cat 6,S-FTP екран. фольга з обплетенням, RJ45, 4Х2 27AWG ,7/0.14 Cu, 0.20 m, PVC,Blue (2E-PC6SFTPCOP-020BL)
    Ціна
    55,30 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC6SFTPCOP-020BL
  10. Патч-корд 2E Cat 6,UTP,RJ45, 26AWG ,7/0.16 Cu, 0.20 m,PVC, Green (2E-PC6COP-020GRN)
    Ціна
    41,11 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC6COP-020GRN
  11. Патч-корд 2E Cat 6,S-FTP екран. фольга з обплетенням, RJ45, 4Х2 27AWG ,7/0.14 Cu, 1.50 m, PVC,Black (2E-PC6SFTPCOP-150BK)
    Ціна
    78,95 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC6SFTPCOP-150BK
  12. Патч-корд 2E Cat 5e,UTP,RJ45, 26AWG,7/0.16 CCA, 0.20m,PVC,Grey (2E-PC5ECA-020GRY)
    Ціна
    26,76 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC5ECA-020GRY
  13. Патч-корд 2E Cat 5e,UTP,RJ45, 26AWG ,7/0.16 Cu, 0.50 m, PVC,Black (2E-PC5ECOP-050BK)
    Ціна
    34,64 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC5ECOP-050BK
  14. Патч-корд 2E Cat 6,UTP,RJ45, 26AWG ,7/0.16 Cu, 0.50 m,PVC, Green (2E-PC6COP-050GRN)
    Ціна
    45,84 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC6COP-050GRN
  15. Патч-корд 2E Cat 6,UTP,RJ45, 26AWG ,7/0.16 Cu, 0.50 m, PVC,Red (2E-PC6COP-050RD)
    Ціна
    45,84 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC6COP-050RD
  16. Патч-корд 2E Cat 5e,UTP,RJ45, 26AWG ,7/0.16 Cu, 0,20 m, PVC,Blue (2E-PC5ECOP-020BL)
    Ціна
    33,07 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC5ECOP-020BL
  17. Патч-корд 2E Cat 5e,UTP,RJ45, 26AWG ,7/0.16 Cu, 2.50 m, PVC,Grey (2E-PC5ECOP-250GRY)
    Ціна
    66,33 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC5ECOP-250GRY
  18. Патч-корд 2E Cat 5e,UTP,RJ45, 26AWG ,7/0.16 CCA, 1.20 m, PVC,Grey (2E-PC5ECA-120GRY)
    Ціна
    32,44 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC5ECA-120GRY
  19. Патч-корд 2E Cat 5e,UTP,RJ45, 26AWG ,7/0.16 CCA, 1.50 m, PVC,Grey (2E-PC5ECA-150GRY)
    Ціна
    33,23 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC5ECA-150GRY
  20. Патч-корд 2E Cat 5e,UTP,RJ45, 26AWG ,7/0.16 Cu, 1.20 m,PVC, Green (2E-PC5ECOP-120GRN)
    Ціна
    47,41 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC5ECOP-120GRN
  21. Патч-корд 2E Cat 6,UTP,RJ45, 26AWG ,7/0.16 Cu, 1.00 m,PVC, Green (2E-PC6COP-100GRN)
    Ціна
    58,45 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC6COP-100GRN
  22. Патч-корд 2E Cat 6,S-FTP екран. фольга з обплетенням, RJ45, 4Х2 27AWG ,7/0.14 Cu, 1.00 m, PVC,Grey (2E-PC6SFTPCOP-100GRY)
    Ціна
    73,43 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC6SFTPCOP-100GRY
  23. Патч-корд 2E Cat 6,S-FTP екран. фольга з обплетенням, RJ45, 4Х2 27AWG ,7/0.14 Cu, 1.50 m, PVC,Grey (2E-PC6SFTPCOP-150GRY)
    Ціна
    78,95 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC6SFTPCOP-150GRY
  24. Патч-корд 2E Cat 5e,UTP,RJ45, 26AWG ,7/0.16 CCA, 0.20m, PVC,Yellow (2E-PC5ECA-020YLW)
    Ціна
    26,76 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • Код товару2E-PC5ECA-020YLW
Відобразити як Таблиця Список
Страница
Кнопка зв'язку