HP

БФП HP - лазерний - Принтер + сканер + копір

Відобразити як Таблиця Список
Страница
 1. БФП А3 ч/б HP LJ Enterprise M725dn (CF066A)
  Ціна
  192 629 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товаруCF066A
 2. БФП HP Color Laser 179fnw с Wi-Fi (4ZB97A)
  Ціна
  19 199 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару4ZB97A
 3. БФП А4 HP LaserJet Enterprise M455dn (3PZ95A)
  Ціна
  28 429 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару3PZ95A
 4. БФП А3 HP Laserjet Pro M438n (8AF43A)
  Ціна
  25 919 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару8AF43A
 5. БФП А3 HP Laserjet Pro M443nda (8AF72A)
  Ціна
  49 429 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару8AF72A
 6. БФП HP Color LJ Pro M283fdw з Wi-Fi (7KW75A)
  Ціна
  28 999 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару7KW75A
 7. БФП А4 HP Color LJ Enterprise M480f (3QA55A)
  Ціна
  45 889 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару3QA55A
 8. БФП А4 HP LaserJet Tank MFP 1602w з Wi-Fi (2R3E8A)
  Ціна
  14 999 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару2R3E8A
 9. БФП А3 HP Laserjet Pro M442dn (8AF71A)
  Ціна
  31 810 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару8AF71A
 10. БФП HP Color Laser 178nw з Wi-Fi (4ZB96A)
  Ціна
  17 599 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару4ZB96A
 11. БФП А4 HP LaserJet Pro 3103fdw з Wi-Fi (3G632A)
  Ціна
  20 999 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару3G632A
 12. БФП HP Color LJ Pro M183fw з Wi-Fi (7KW56A)
  Ціна
  21 799 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару7KW56A
 13. БФП А3 HP Color LJ Enterprise M776dn (T3U55A)
  Ціна
  204 760 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товаруT3U55A
 14. БФП А4 HP LJ Pro M141a (7MD73A)
  Ціна
  7 999 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару7MD73A
 15. БФП А4 HP LaserJet Tank MFP 2602dn (2R3F0A)
  Ціна
  15 299 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару2R3F0A
 16. БФП А4 ч/б HP Laser 137fnw з Wi-Fi (4ZB84A)
  Рейтинг:
  100%
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару4ZB84A
 17. БФП А4 ч/б HP LJ Pro M130fn (G3Q59A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруG3Q59A
 18. БФП А3 ч/б HP LJ Pro M436dn (2KY38A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару2KY38A
 19. БФП А3 ч/б HP LJ Pro M436nda (W7U02A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруW7U02A
 20. БФП А4 ч/б HP LJ Pro M227fdn (G3Q79A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруG3Q79A
 21. БФП А4 HP LaserJet Ultra M134fn (G3Q67A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруG3Q67A
 22. МФУ А4 цв. HP Color LJ Pro M274n
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруM6D61A
 23. A4 БФП HP LaserJet Pro M426dw (F6W13A) з WI-FI
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруF6W13A
Відобразити як Таблиця Список
Страница

Відгуки покупців на БФП HP - лазерний - Принтер + сканер + копір

БФП А4 ч/б HP Laser 137fnw з Wi-Fi (4ZB84A)
БФП А4 ч/б HP Laser 137fnw з Wi-Fi (4ZB84A)
Светлана
Соответствие цены и качества, спасибо!
Читати далі...

HP МФП лазерний в інтернет-магазині P.ua

МФП — зручна заміна відразу ж для трьох-чотирьох пристроїв, пов'язаних з друком документів, поліграфічної продукції. Такі пристрої коштують недешево, тому відразу краще вибрати оптимальну модель, і довіряти лише всесвітньо відомим брендам. HP — одна з тих компаній, яка заслуговує такої довіри. Давайте ж розберемося, чому і коли варто вибирати лазерний МФП HP, чим він кращий таких аналогів, як лазерні МФП Canon, як правильно експлуатувати прилад.

Кому знадобиться HP МФП лазерний?

Зараз поліграфічна продукція використовується повсюдно, тому, так, вона потрібна майже кожній людині. Ви повинні вирішити самі. Якщо з печаткою стикаєтеся 1-2 рази на місяць, то, напевно, покупка свого МФП буде зайвою. Можна витратити час, і сходити в копіювальний центр. А якщо частіше? Тоді задумайтеся про вигідне вкладення в техніку. Питання знімається, якщо МФП потрібен для бізнесу, офісу — тут без нього ніяк не обійтися. І так, лазерний МФП HP потрібен:

 1. Сім'ям, в яких дитина йде в школу. Вже після 5 класу викладачі все частіше і частіше задають творчі завдання додому, реферати, і просять роздруковувати їх. Розписувати все це від руки вже давно не обов'язково, а друкувати однозначно зручніше.
 2. Студентам університетів, коледжів, технікумів та інших вищих навчальних закладів. Тут вимоги ще жорсткіше, ніж в школах. Друкувати есе, контрольні, дипломи, реферати, курсові, дисертації, статті доведеться ще частіше.
 3. Співробітникові офісу, який бере частину роботи додому. Іноді буває зручно роздрукувати звіт або аналітичну викладку будинку, і вже з нею прийти в офіс.
 4. Власнику бізнесу. Ваші співробітники повинні з комфортом працювати з документацією, не відчувати труднощів у процесі друку документації. Купіть кілька принтерів або МФП в офіс — це суттєво прискорить роботу. Особливо це актуально, якщо у вас є маркетинговий відділ. Маркетологи вагому частину реклами роблять в друкованому вигляді. Так, навіть зараз, в епоху інтернету та digital.
 5. Іншим людям, які, наприклад, хочуть самі друкувати сімейні фотографії, тексти, репродукції картин. Причин може бути багато.
 6. І так, люди, що професійно працюють з текстами: письменники, бізнес-аналітики, копірайтери, академічні діячі, технічні райтери, співробітники поліграфії. Кожному з них з печаткою доводиться стикатися майже кожен день. Навіть копірайтери, зазвичай працюють в web-просторі, люблять вичитувати тексти, які вже були роздруковані.

Чому саме МФП?

Стикаючись з потребою в поліграфії у себе вдома або в офісі, ми відразу думаємо про принтер. Однак, тільки печатка електронних документів на фотоносіїв вам потрібна? Чи доведеться користуватися сканером? Копіювальним пристроєм? Факсом? Якщо так, то відразу продумайте цей момент. Поставити всі чотири пристрої в приміщенні буває проблематично. Вони займають занадто багато місця. Зручніше купити багатофункціональний пристрій, який поєднує в собі функціонал всіх цих апаратів. Місця займає менше, а за якістю нічим не поступається.

Що врахувати при виборі лазерного МФП HP?

Принципової різниці між лазерними та струменевими принтерами, якщо ми говоримо про якість друку, немає. А ось особливості технологій дуже відрізняються. Так, струменеві принтери дешевші в експлуатації, для них можна купити систему безперервної подачі чорнила, вони швидше друкують один екземпляр. Однак, лазерна модель дає більш довговічне і деталізоване зображення. Що ж ще врахувати, якщо ви вже зупинилися на лазерному МФП HP?

Чи варто купити лазерний кольоровий принтер HP?

Для початку ми радимо подивитися на те, чи підтримує модель функцію кольорового друку. Це властиво для всіх сучасних принтерів. Виняток — старі моделі, які все ще знаходяться в продажу. Самі бюджетні копіювальні пристрої досі можуть друкувати тільки чорною фарбою. Якщо ви хочете мати доступ і до друку текстів, і до фотодруку, і т.д., то беріть кольоровий принтер HP.

Чи продаються ще лазерні чорно-білі МФП HP?

Немає ситуацій, коли монохромний пристрій краще. Його єдина перевага — дешевизна. Якщо ви точно впевнені, що друкувати нічого, крім текстів і документів не будете, тоді можете брати. Хоча, на перспективу, це не найкраще рішення.

Продуктивність

Тут давати поради ми не можемо, адже кожен вибирає потужність принтера під себе. Комусь не сильно важливо швидкість друку і рівень деталізації, адже він друкує будинку, для себе. Іншим же важливо, щоб МФП міг за найкоротший термін видати величезну кількість зображень. Другий випадок частіше зустрічається, коли принтер купують для офісу, копіювального центру, поліграфічного агентства.

Матеріали до HP МФП лазерному

Кожен власник принтера або МФП знає, що вибрати пристрій — це половина справи. В цьому немає нічого складного, і головне не помилитися з видом і продуктивністю моделі. Справжні дилеми починаються пізніше, коли доводиться міняти витратні матеріали. Ось, закінчується фарба. Що брати? СБПЧ, оригінальні картриджі або сумісні картриджі? Відразу скажемо, що в лазерних принтерах використовують порошкоподібні фарби, і їх не можна "залити" в СБПЧ. Доводиться вибирати з двох "зол": оригінальні або сумісні картриджі з тонерами.

Чому краще брати оригінальні картриджі?

Це оптимальне рішення відразу з кількох причин:

 • ви реально виграєте в якості друку;
 • знайти оригінальну модель картриджа простіше, особливо, якщо ви купили принтер популярного бренду;
 • виробники підтримують людей, які користуються оригінальною продукцією, тому ви збережете гарантію на пристрій;
 • його зручно встановлювати — це не займає більше кількох секунд;

Недолік же один, і ім'я йому — вартість. Оригінальні картриджі реально дорогі, і кілька комплектів обійдуться вам в таку ж суму, як і сам принтер. Пам'ятайте, що картриджі одноразові, тому платити доведеться регулярно.

Де купити лазерний МФП HP в Україні?

Деякі моделі принтерів і МФП є навіть на радіоринках, тим більше — у фізичних салонах електроніки. Обидва види торговельних майданчиків розташовані в великих обласних центрах України, а жителям сіл і невеликих міст доводиться сюди їздити, щоб щось знайти. Більш того, в еру інтернет-торгівлі навіть жителі Києва, Харкова, Одеси, Львова, Дніпра відмовляються від ринків. Їм простіше оформити замовлення через інтернет, і отримати своє багатофункціональний пристрій без зайвої "біганини".

P.UA — найбільший інтернет-магазин України, в якому продається виключно копіювальна техніка та витратні матеріали під неї. У каталозі представлені різні бренди: HP, Canon, Brother, Epson, Xerox і т.д. Тут купують принтери, сканери, МФП, факси, картриджі, чорнила для СБПЧ, самі системи безперервної подачі чорнила, тонери, фотобарабани та термоплівки. Є також Laserjet і Deskjet.

Оформлення замовлення повністю online. Відразу ж вкажіть адресу, на якій потрібно доставити посилку. Це може бути або ваша квартира/офіс, але тоді доведеться заплатити за послугу кур'єрської доставки. Або ж вибирайте доставку до найближчого відділення Нової Пошти. НП — це перевізник, з яким найбільш тісно співпрацює P.UA, найшвидша і зручна для клієнта пошта України.

Оплата: післяплатою або віддалено — з банківської карти або через термінал самообслуговування. Якщо до оформлення замовлення виникли питання, то телефонуйте на номер гарячої лінії інтернет-магазину. Консультанти допоможуть вам вибрати техніку для покупки та оформити замовлення.

Кнопка зв'язку