Модулі для комутаторів

Відобразити як Таблиця Список
Страница
  1. Модуль DIGITUS 10 Gbps Copper SFP, 30m, RJ45, 10G/5G/2,5G/1000Base-T (DN-81210)
    Ціна
    Спеціальна ціна 3 430 грн Звичайна ціна 4 503 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-81210
  2. SFP-Трансiвер 331T/40KM 1x1000Base-BX-D, WDM, SM, 40км, LC (331T/40KM)
    Ціна
    1 155 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEM331T/40KM
  3. Модуль DIGITUS SFP 1.25 Gbps, SM 20km, LC Simplex, 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm, HP-compatible (DN-81003-01)
    Ціна
    Спеціальна ціна 641 грн Звичайна ціна 791 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-81003-01
  4. Модуль Aruba 2930F 8-port Power Shelf (JL312A)
    Ціна
    Спеціальна ціна 718 грн Звичайна ціна 1 540 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMJL312A
  5. PoE-Екстендер DIGITUS Gigabit PoE+, 22W, 100m (DN-95123)
    Ціна
    Спеціальна ціна 1 484 грн Звичайна ціна 1 880 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-95123
  6. SFP-Трансiвер 330T/10KM 1x1000Base-BX-D, WDM, SM, 10км, DDM (330T/10KM)
    Ціна
    Спеціальна ціна 643 грн Звичайна ціна 729 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEM330T/10KM
  7. SFP-Трансiвер 310GT 1x1000BaseLX SM 10км, LC (310GT)
    Ціна
    Спеціальна ціна 605 грн Звичайна ціна 649 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEM310GT
  8. Модуль Cisco 1000BASE-T SFP (GLC-T=)
    Ціна
    Спеціальна ціна 12 930 грн Звичайна ціна 13 500 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMGLC-T=
  9. SFP-Трансiвер 331R/40KM 1x1000Base-BX-U, WDM, SM, 40км, LC (331R/40KM)
    Ціна
    Спеціальна ціна 744 грн Звичайна ціна 749 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEM331R/40KM
  10. Модуль Raisecom SFP+-10Gbps-1330nmT/1270nmR-5km-BiDi-DDM-Ro HS USFP+-192/SS12   (USFP+-192/SS12  )
    Ціна
    2 977 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMUSFP+-192/SS12  
  11. Оптичний лінійний термінал Raisecom GPON ISCOM5508-GP-AC_DC (ISCOM5508-GP-AC_DC)
    Ціна
    Спеціальна ціна 34 049 грн Звичайна ціна 34 814 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMISCOM5508-GP-AC_DC
  12. Модуль D-Link SFP DEM-311GT 1port 1000BaseSX MM Fiber (до 550м) (DEM-311GT)
    Ціна
    Спеціальна ціна 630 грн Звичайна ціна 682 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDEM-311GT
  13. Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 3 км (SFPd-1SM-1310nm-3SC) с функцією DDM (SFPd-1SM-1310nm-3SC)
    Ціна
    999 999 грн
    Під замовлення
    Купити в 1 клік
    • OEMSFPd-1SM-1310nm-3SC
  14. Модуль D-Link SFP DEM-330T 1port 1000BaseLX SM Fiber WDM (10км) (DEM-330T)
    Ціна
    999 999 грн
    Під замовлення
    Купити в 1 клік
    • OEMDEM-330T
  15. Модуль TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC (TL-SM311LM)
    Ціна
    Спеціальна ціна 575 грн Звичайна ціна 599 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMTL-SM311LM
  16. Модуль DIGITUS Keystone RJ45 UTP кат.6a (DN-93606)
    Ціна
    92 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-93606
  17. Джерело живлення DIGITUS 48VDC/300W (DN-653300)
    Ціна
    Спеціальна ціна 1 740 грн Звичайна ціна 2 268 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-653300
  18. PoE-Екстендер DIGITUS Fast Ethernet PoE + VDSL 500m set (DN-82060)
    Ціна
    Спеціальна ціна 4 979 грн Звичайна ціна 6 552 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-82060
  19. PoE-Інжектор DIGITUS PoE 802.3af, 10/100/1000 Mbps, Output max. 48V, 15.4W (DN-95102-1)
    Ціна
    Спеціальна ціна 750 грн Звичайна ціна 924 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-95102-1
  20. SFP+Трансiвер D-Link 436XT-BXD/40KM 1x10GBaseLR SM WDM 40km, LC (436XT-BXD/40KM)
    Ціна
    Спеціальна ціна 4 239 грн Звичайна ціна 4 584 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEM436XT-BXD/40KM
  21. SFP+Трансiвер D-Link 436XT-BXU/40KM 1x10GBaseLR SM WDM 40km, LC (436XT-BXU/40KM)
    Ціна
    Спеціальна ціна 4 154 грн Звичайна ціна 4 486 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEM436XT-BXU/40KM
  22. SFP-Трансiвер D-Link 330R/10KM 1x1000Base-BX-U, WDM, SM, 10км (330R/10KM)
    Ціна
    Спеціальна ціна 553 грн Звичайна ціна 699 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEM330R/10KM
  23. Модуль D-Link DEM-210 Single Mode, 100BaseFX, 15км (DEM-210)
    Ціна
    Спеціальна ціна 384 грн Звичайна ціна 389 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDEM-210
  24. PoE-Сплiттер D-Link DPE-301GS 2x1GE, 5/9/12V, 32.4W (DPE-301GS)
    Ціна
    Спеціальна ціна 586 грн Звичайна ціна 664 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDPE-301GS
Відобразити як Таблиця Список
Страница
Кнопка зв'язку