CANON

Принтери з СБПЧ CANON

Відобразити як Таблиця Список
 1. Принтер А4 Canon Pixma G540 з Wi-Fi (4621C009)
  Ціна
  12 999 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару4621C009
 2. Принтер А4 Canon MAXIFY GX5040 з Wi-Fi (5550C009)
  Ціна
  21 999 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару5550C009
 3. Комплект Принтер Canon Pixma G1430 (без чорнил) + USB кабель + Чорнила WWM по 100г (KP.CG1430)
  Ціна
  6 999 грн
  ✔ Закінчується
  Купити в 1 клік
  • Код товаруKP.CG1430
 4. Принтер А4 Canon PIXMA G1430 (5809C009)
  Ціна
  7 199 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару5809C009
 5. Комплект Принтер Canon Pixma G1411 (без чорнил) + USB кабель + Чорнила WWM по 140г
  Рейтинг:
  100%
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруKP.CG1411U
 6. Принтер А4 Canon PIXMA G1411 (2314C025)
  Рейтинг:
  100%
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару2314C025
 7. Принтер A4 Canon Pixma G1400 (0629C009)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару0629C009
 8. Принтер А4 Canon PIXMA G5040 (3112C009)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару3112C009
 9. Принтер А4 Canon PIXMA G1410 (2314C009)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару2314C009
 10. Принтер А4 Canon PIXMA GM2040 з Wi-Fi (3110C009)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару3110C009
 11. Принтер Canon Pixma G1411 (G1411-Promo) + кабель USB + салфетки
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруG1411-Promo
 12. Принтер А4 Canon Pixma G1420 (4469C009)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару4469C009
Відобразити як Таблиця Список

Відгуки покупців на Принтери з СБПЧ CANON

Принтер А4 Canon PIXMA G1411 (2314C025)
Принтер А4 Canon PIXMA G1411 (2314C025)
Виктор
нормальный принтер за свои деньги
Читати далі...
Комплект Принтер Canon Pixma G1411 (без чорнил) + USB кабель + Чорнила WWM по 140г
Комплект Принтер Canon Pixma G1411 (без чорнил) + USB кабель + Чорнила WWM по 140г
Давид
бюджетный вариант с чернилами ddv& не жалею. печать нормальная.
Читати далі...

Принтери Canon в асортименті інтернет-магазину P.UA

Домашній принтер Canon — хороша техніка, яка зробить вас вільними від потреби "бігати" по копіювальним центрам. Більшість видів друку зможете робити самостійно: тексти в університет або на роботу, копіювання документів, навіть друк фотографій в сімейний фотоальбом. Принтер Canon підійде навіть для домашньої друку маркетингової друкарською продукції: листівок, банерів, плакатів, брошур. Давайте розбиратися, які бувають принтери Canon, чи є у них конкуренти, і як вибрати пристрій.

Які є принтери Canon?

В Україні продають безліч моделей принтерів Кенон, тому ви не будете обмежені у виборі. Це і звичайні пристрої з однією функцією (друку), і МФУ, тобто багатофункціональна техніка. Це обладнання поєднує в собі також функціонал ксерокса, копіювального апарату і, іноді, факсу.

Canon випускає лазерні і струменеві моделі. Кожен користувач вирішує для себе, з якою з них йому буде зручніше працювати. В принципі, великої різниці в якості ви не відчуєте. Вибір типу пристрою швидше впливає на його експлуатацію. Так, витратні матеріали та запчастини для них потрібні різні.

Альтернативи принтерів Кенон

Принтер EPSON по праву вважається головним конкурентом. Бренд пропонує широкий вибір устаткування, при цьому піклуючись про якість, і не прагнучи накручувати ціни. Принтер HP — ще одне рішення, нарівні з Epson, Canon, Xerox, Brother і рядом інших всесвітньо відомих компаній.

Ціна принтера Кенон — це золота середина, повністю виправдана якістю. Матеріали на брендове обладнання, звичайно, дорогі. Але це не проблема бренду — до якої б фірмі ви не звернулися, картина не зміниться. Просто чорнило, тонери, картриджі, фотовали — все це дійсно коштує чималих грошей.

Навіщо потрібен принтер Canon?

Ми використовуємо друк повсюдно, майже в будь-якій сфері. Однак, давайте перерахуємо основні, для яких принтер необхідний. Якщо стикаєтеся з ними часто, то краще обзавестися технікою вдома, а не відвідувати кожен раз копіювальні агентства.

 1. Навчання в університеті. Студентів щодня змушують приносити роздруковані контрольні роботи, есе, твори, тести. Завдань багато, і кожну треба роздрукувати. Звичайно, в ВУЗах відкриті власні копіювальні центри. Однак, щоденна друк — це дорого. Економніше, та й швидше, робити це самому в домашніх умовах.
 2. Робота. Більшість професій має на увазі роботу з печаткою. Як мінімум, потрібно писати звіти про виконану роботу, витрачених коштах. У деяких сферах часто потрібні презентації або детальна надрукована аналітика з конкретного питання. Зручно, коли все це роздрукувати можна на домашньому або робочому принтері в офісі.
 3. Бюрократія. Коли справа доходить до роботи з державними службами, то тут без документації не обійтися. Доводиться копіювати сторінки паспорта, ідентифікаційний код, трудову книжку, закордонний паспорт, свідоцтво про народження, медичні довідки та багато іншого.
 4. Побут. Так, і для побутових потреб знадобиться домашнє копіювальний пристрій. Наприклад, ви хочете роздрукувати фотографію, і поставити її в рамку. Або цю ж фотографію плануєте відправити в сімейний фотоальбом. Креативні люди придумують сміливі дизайнерські рішення для свого житла. Вони друкують не тільки фото, але і листівки, картини. Їх можна поставити на полицю або повісити на стіну. Добре й бюджетне прикраса.
 5. Маркетинг. Багато хто прагне створити свій бізнес, ну або просто підшукати підробіток на свій вільний час. Для цього про свої здібності і послуги треба розповісти іншим людям. Є маса видів друкованої продукції, яка в цьому допомагає. Наприклад, листівки і плакати, інформаційні бюлетені, візитні картки.

Це лише короткий перелік. І за що б ви не сіли, вам стане в нагоді принтер Canon. Монохромні моделі "потягнуть" примітивні завдання, наприклад, друк текстів. Кольорові принтери Кенон згодяться для всього, і готові допомогти вам в найскладніших проектах.

Як вибрати принтер Canon додому або в офіс?

Спочатку дивіться на продуктивність пристрою. Як швидко воно друкує? Чи вистачає вам такій швидкості? Для будинку швидкі темпи друку, як правило, надмірно. А ось в офісі або власному копіювальному центрі це принципово важливо.

Тоді ж зверніть увагу на основні характеристики апарату: це МФУ або однофункційний прилад, лазерний або струменевий, монохромний (чорно-білий) або кольоровий? Якщо помилитися в цих умовах, то за підсумком можете втратити важливий для себе функціонал обладнання.

Експлуатація принтера Canon

Основні витрати вас чекають не під час покупки, а вже в процесі експлуатації. Чорнило і тонери мають властивість закінчуватися. Якщо не знали, тонери — це порошкоподібні фарби, які використовують для друку на лазерних моделях. Всі ці витратні матеріали доведеться міняти, і краще вибирати матеріали того ж виробники. Для принтера Canon ви можете без зусиль знайти оригінальні картриджі з чорнилом. Найкраще це робити в профільних інтернет-магазинах, таких як П.ЮА.

Чому оригінальні картриджі для принтера Кенон? Їх створювали спеціально під конкретну модель. Це покращує і якість друку, і її швидкість, і довговічність зображення. Крім того, користувачі принтера Canon збережуть гарантію, якщо будуть користуватися оригінальними витратні матеріали.

Є два альтернативних рішення: системи безперервної подачі чорнила і сумісні картриджі. Другі не допоможуть вам сильно виграти за ціною. Вони теж дорогі, а за якістю поступаються. СНПЧ — реальний аналог. Програєте в якості значно, але зате і економія на картриджах десятикратна. Однак, рекомендуємо не заощаджувати на таких речах. Хороша друк — запорука успіху в багатьох робочих, навчальних та бізнесових питаннях.

Для лазерних пристроїв потрібні і інші запчастини/матеріали, які відносно регулярно виходять з ладу. Це фотовал і термопленка. Їх доведеться іноді міняти, так що заздалегідь плануйте такі витрати в свій план витрат. Такі дрібниці важливо враховувати і для домашнього принтера і, тим більше, якщо плануєте відкрити свій власний копіювальний центр.

Як чорнило використовують для принтера Canon?

Ми вже сказали, що для бренду затребувані і порошкові, і рідкі фарби. Однак, давайте детальніше зупинимося на струменевих принтерах Кенон. Для них підійдуть три види барвників:

 • водорозчинні;
 • пігментні;
 • сублімаційні.

Водорозчинне чорнило для принтера Кенон відоме багатьом, і їх найпростіше знайти в магазинах. Найдешевші, оптимальні для щоденного друку текстів і фотографій. Особливо добре поєднуються з глянцевими поверхнями і звичайним офісним папером. Головний недолік — недовговічність. Самі по собі вони швидко застигають, особливо, якщо ви не зберігайте їх у картриджі. Але це ще дрібниці. Саме зображення почне тьмяніти вже через кілька місяців, а при контакті з водою і поготів розпливеться.

Пігментні — рішення, якщо принтер Canon потрібен вам і для друку зображень, які потрібні будуть довгі роки. Наприклад, це фотографії для сімейних альбомів або фото на документи, деяка маркетингова продукція, більш складні типографических речі. Поєднувати такі чорнило краще з матовими фотоносіїв.

Про сублімаційні фарби довго говорити не будемо. Їх використовують в рідкісних випадках, і частіше це роблять не вдома, а в копіювальних центрах. Вони дорожчі за все, і для повсякденного користування не підходять. Варто купити їх, якщо плануєте перенести зображення на одяг у вигляді принта, або ж на щільну сувенірну продукцію: значки, посуд і т.д.

Де купити принтер Canon в Україні?

Як ви могли помітити, у вас буде величезний вибір і копіювальної техніки, і витратних матеріалів під неї. І завжди потрібно буде уважно стежити за тим, щоб модель принтера/МФУ була сумісна з картриджами, чорнилом, тонерами, запчастинами. Тому краще відразу знайти місце, де продають будь-яку техніку цієї спеціалізації.

Такий вибір є в українському інтернет-магазині P.UA. Тут можна купити принтер Кенон в Україні, а також апарати інших популярних в світі брендів: HP, Епсон, Brother, Xerox.

Оплата: миттєва через термінал або з банківської карти, або ж післяплатою. Серед українців останній варіант найбільш популярний. Перевезення по всій Україні, в великі і малі населені пункти. У цьому вам допоможе Нова Пошта. Забрати товар зможете в найближчому до вас відділенні перевізника. Ще один варіант — внесіть додаткову невелику оплату, і замовте послугу кур'єрської доставки.

Кнопка зв'язку