Розширена гарантія від CANON до 3 років

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ ЗНАЧНОЮ ЕКОНОМІЄЮ ТА ЩЕ БІЛЬШОЮ ВПЕВНЕНІСТЮ В ПРОДУКТІ ЗАВДЯКИ 3 РІЧНІЙ ГАРАНТІЇ ВІД CANON,

КОЛИ ВИ КУПУЄТЕ ОБРАНІ МОДЕЛІ ДРУКУЮЧИХ ПРИСТРОЇВ ТА СКАНЕРІВ CANON В ПЕРІОД 01.01.2021 - 31.12.2021.

photo

ПРОМО-АКЦІЯ CANON «3-РОКИ ГАРАНТІЇ»
ПРАВИЛА ТА УМОВИ

 

 

 1. Організатором акції є Canon CEE GmbH, зареєстрований за адресою: Oberlaaer Strasse 233, 1100 Відень (далі - Canon).
 2. Для вибраних товарів Canon ("Акційна продукція"), детально описаних нижче, ця прома акція («3 роки гарантії») є продовженням гарантії.

 

Період акції

 1. Акційна продукція повинна бути придбана на реритроії України (за виключенням окупваних територій та територій проведення АТО) між 1 січня 2021 року та 31 грудня 2021 року. Дату придбання товару необхідно підтвердити фіскальнім чеком покупки.

Щоб зареєструвати свій товар на розширену гарантію, будь ласка, дотримуйтесь процедур відповідно наведених нижче інструкцій

Акційна продукція

 1. Список моделей, які приймають участь в акції:
 2. Акційні товари повинні бути новими та офіційними продуктами Canon і повинні бути поставлені та розповсюджені офіційними роздрібними торговцями / торговими посередниками.
  Тип продукту Пристрій Пропозиція що то розширеної гарантії
  Maxify IB4140 Додатковий період
  MB2140
  MB2740
  MB5140
  MB5440
  LBP6030B HARD BUNDLE
  GX6040
  GX7040
  G G1411 Додатковий період або
  до  30,000 роздруківок,
  в залежності, що настане
  першим
  G2411
  G2415
  G3411
  G3415
  G4411
  G5040
  G6040
  G7040
  GM2040
  GM4040
  G1420
  G2420
  G2460
  G3420
  G3460
  i-SENSYS LBP223dw Додатковий період
  LBP226dw
  LBP228x
  LBP325x
  LBP351x
  LBP352x
  LBP621Cw
  LBP623Cdw
  LBP663Cdw
  LBP664Cx
  LBP710Cx
  LBP712Cx
  MF3010 HARD BUNDLE
  MF237w HARD BUNDLE
  MF443dw
  MF445dw
  MF446x
  MF449x
  MF542x
  MF543x
  MF641Cw
  MF643Cdw
  MF645Cx
  MF742Cdw
  MF744Cdw
  MF746C

Будь ласка, уточніть у свого торговельного посередника, що це так. 

 1. Акційні товари повинні бути новими та офіційними продуктами Canon. Купівля б / у, реконструйованої або відремонтованої продукції або продукції, яка є підробленою або порушує права інтелектуальної власності групи компаній Canon будь-яким чином (включаючи, але не обмежуючись ними, паралельні або "сірі"), не будуть кваліфіковані в рамках цієї акції..
 2. Додаткова гарантія Canon

Розповсюджуються лише ті дефекти, які виникають при нормальному використанні продукту, і не охоплює будь-яких інших проблем, у тому числі таких, що виникають внаслідок:

* Неналежного обслуговування або модифікації;

* Програмне забезпечення, носії інформації, деталі чи матеріали, що не надаються та не підтримуються Canon;

* Експлуатації поза специфікаціями продукту;

* Несанкціоновані зміни або неправильне використання

 1. Ця пропозиція не може поєднуватися з будь-якою іншою пропозицією.
 2. Дистриб'ютори, роздрібні торговці та торгові посередники виключаються з акції і не мають права вимагати розширений термін гарантії від імені своїх клієнтів.
 3. Усі Позивачі вважаються такими, що погодилися зв'язані цими Умовами.

Як зареєструвати свій товар та претендувати на розширений термін гарантії.

 1. Усі учасники повинні бути віком від 18 років. Подаючи заявку в рамках цієї акції та реєструючи свій товар, ви погоджуєтесь із цими Умовами.
 2. Щоб подати заявку на розширену гарантію, правильно заповніть та подайте онлайн-заявку на реєстрацію товару (включаючи вказівку дійсного серійного номеріву продукту. Подати заявку можливо не пізніше ніж протягом 30ти днів з моменту дати покупки *https://www.canon.ua/officewarrantypromotion/

Усі заявки вимагатимуть завантаження підтверждення покупки (наприклад, скан чеку або онлайн-замовлення та підтвердження платежу). Зверніть увагу, що підтвердження відправки не буде прийнято як дійсне підтвердження покупки.

Canon не буде обробляти будь-які претензії, які надійшли після відповідного строку заявки, або які на власний розсуд є неповними або нерозбірливими. Canon не несе відповідальності за затримки або не надходження.

 1. Після підтвердження заявки учасник отримує електронний лист, що підтверджує, що його вимогу було прийнято, та розширену гарантію зареєстровано. Якщо ви не отримаєте таке підтвердження електронною поштою протягом 8 робочих днів з моменту подання заявки або не маєте доступу до комп’ютера, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, щоб вставити місцевий контакт. Переконайтеся, що ви зберігаєте підтвердження електронної пошти, оскільки це може знадобитися як доказ Вашої дійсної претензії у випадку, якщо Ви бажаєте отримати гарантійні послуги..
 2. Canon залишає за собою право визнати недійсним будь-яку неповну, неправильну або необгрунтовану заявку.

 

Відмова від відповідальності

 1. У повному обсязі, дозволеному законодавством, Canon не несе відповідальності за будь-які втрати, збитки чи каліцтва будь-якого характеру, завдані будь-яким Позивачем за цією акцією. Однак ніщо в цих правилах не може призвести до виключення або обмеження відповідальності Canon за тілесні ушкодження чи смерть, спричинені доведеною недбалістю працівників або агентів Canon.
 2. Canon залишає за собою право перевіряти будь-які претензії для забезпечення відповідності цим умовам та вимагати додаткову інформацію та підтверджуючі документи. Canon залишає за собою право виключати заявки та / або Учаників, якщо Canon підозрює, що просування в будь-який спосіб зловживається. Рішення Canon щодо розширеної гарантії остаточні.
 3. Акція триває у випадку нявності Акційних продуктів у торгових партнерів у період акції. Компанія Canon не несе відповідальності за відсутність акційного товару у торгових партнерів.
 4. Canon залишає за собою право скасувати, змінити та / або змінити цю акцію в будь-який час, не несучи ніякої відповідальності, але завжди намагатиметься мінімізувати дію Учасника, щоб уникнути зайвого розчарування.

Захист персональних даних

 1. Canon CEE GmbH, Canon Europa NV, зареєстровано за адресою: Bovenkerkerweg 59, 1185 XB, Amstelveen, Нідерланди та Canon Europe Limited зареєстровано у Великобританії за реєстраційним номером 4093977, яке має місце роботи на 3 The Square, Stockley Park, Uxbridge UB11 1ET, Сполучене Королівство є Контролерами даних для цілей чинного законодавства та норм щодо захисту персональних даних стосовно персональних даних, наданих будь-якими Учасниками у зв'язку з цією акцією. Контроль та обробка персональних даних, які здійснює Canon або будь-яка уповноважена ним третя сторона, суворо відповідає необхідним законам та положенням про конфіденційність даних. Персональні дані зберігатимуться та обробляються лише Canon або уповноваженими ним третіми сторонами для адміністрування цієї Акції та послуг Акційної гарантії, якщо інше не домовлено. Якщо Позивачі не хочуть, щоб їх контактна інформація використовувалася для маркетингових цілей або не дозволяла Canon зв’язуватися з ними в майбутньому щодо подібних акцій, вони НЕ повинні відмічати відповідне поле під час заповнення форми заявки.

Контролери даних можуть використовувати Особисті дані для спілкування з Учасниками та для управління їх відносинами з клієнтами, включаючи, але не обмежуючись цим, надсилання Учасникам інформації про товари та послуги Canon за допомогою прямого повідомлення та інших засобів комунікації. Це право надається Контролерам даних лише в тому випадку, якщо Позивач дає згоду на отримання відповідних повідомлень у онлайн-формі заявки.

Як заявити промоційні гарантійні послуги

 1. Після підтвердження вашої претензії, якщо вам потрібно отримати розширену гарантійну послугу, що надаться за допомогою цієї акції, зв’яжіться зі своїм місцевим постачальником Canon,

*Укажіть повну назву моделі пристрою / принтера та серійний номер *;

* Підтвердити операційну систему, встановлену на вашому комп’ютері - якщо це можливо;

* Підтвердити свої контактні дані, адресу пристрою / принтера та вашу адресу електронної пошти;

* Надати доказ придбання товару та активовану розширену гарантію відповідно до підтвердження електронною поштою, надісланого вам після реєстрації в режимі он-лайн;

* Надати чіткий опис несправностей та провести будь-яку діагностику за рекомендаціями;

* Дотримуватись будь-яких обґрунтованих інструкцій місцевої служби, щоб дозволити вам отримати гарантійне обслуговування.

Право та юрисдикція

 1. Ніщо, що міститься тут, не обмежує будь-які права, які ви можете мати як споживач.
 2. У межах, дозволених законом, це заохочення, ці умови та будь-які спори, що виникають із них або пов'язані з ними, регулюються та тлумачаться відповідно до законів Австрії та підлягатимуть невиключній юрисдикції судів Відня.

Якщо ви є споживачем, ви можете мати право на розгляд судової справи своєю мовою та в місцевих судах. Місцева організація, що консультує споживачів, зможе проконсультувати ваші права. Ці Умови не обмежують жодних законодавчих прав.

Кнопка зв'язку