Гарантія, Обмін, Повернення

Гарантія на Товар - Умови повернення та обміну

   Продукції представлена в нашому магазині - поставляється виключно від офіційних постачальників і вендорів в Україні.

   Вся продукція є офіційною і сертифікованої. На весь товар поширюється офіційна гарантія відповідного виробника терміном від 14 днів до 60 місяців.

   Гарантійне і сервісне обслуговування продукції торгової марки WWM проводиться авторизованими сервісними центрами компанії Worldwide Manufacturing, E. D. - АСЦ WWM - адреси сервісних центрів в Україні можна знайти на офіційному сайті компанії.

   Інтернет-магазин КУПУЙ та ДРУКУЙ® здійснює свою діяльність відповідно до «Закону про захист прав споживача» України.

   Будь-який товар належної якості підлягає поверненню протягом чотирнадцяти календарних днів, не рахуючи дня покупки.

Вимоги до товару неналежної якості пропонованого до повернення:

  • товар новий, не використовувася та не має слідів будь-якої експлуатації: подряпин, сколів, потертостей, признаків вскривання, відсутні ознаки намокання, тощо;
  • програмне забезпечення товару не активоване, не змінювалось та не оновлювалось.
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки: заводськє пакування та маркування (ярлики, лейби, наліпки) не порушено, транспортне пакування виробника повністю ціле та не ушкоджене (плівки та захисні картонно-паперові, пінопластові або пластикові елементи цілі)
  • товар повністю укомплектований, упакований, має повний комплект супровідної документації та комплектуючих відповідно до заводської комплектації виробника.
  • надано всі документи на товар (інструкція, гарантійний талон, товарний чек або видаткова накладна, що підтверджують купівлю даного товару в нашому магазині)

Обмін або Повернення Товару

   Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого відповідним виробником, про те що умови експлуатації товару не були порушені..

   При поверненні товару потрібно мати: паспорт, товарний чек (накладну) і гарантійний талон.

   Повернення товару, а також його подальша відправка на експертизу здійснюється безпосередньо зі складу в с. Софіївська Борщагівка. Якщо Вам необхідно повернути товар Ви повинні відправити його на адресу відділення Нової Пошти, яку Вам вкаже наш менеджерВартість доставки оплачує Відправник.

 

Кнопка зв'язку