HP

Принтери HP - лазерні

Відобразити як Таблиця Список
Страница
 1. Принтер А4 HP LJ Pro M404n (W1A52A)
  Ціна
  14 979 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товаруW1A52A
 2. Принтер А4 HP LJ Enterprise M507dn (1PV87A)
  Ціна
  29 719 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару1PV87A
 3. Принтер А4 HP LJ Pro M203dw з Wi-Fi (G3Q47A)
  Рейтинг:
  100%
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруG3Q47A
 4. Принтер A3 HP Color LaserJet Enterprise M751dn (T3U44A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруT3U44A
 5. Принтер А4 HP Color LJ Enterprise M553dn (B5L25A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруB5L25A
 6. Принтер А4 HP LJ Pro M404dw з Wi-Fi (W1A56A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруW1A56A
 7. Принтер A4 HP LJ Enterprise M604dn (E6B68A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруE6B68A
 8. Принтер А4 HP LaserJet Ultra M106w (G3Q39A) з WI-FI
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруG3Q39A
 9. Принтер А4 HP LaserJet Enterprise M506dn (F2A69A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруF2A69A
 10. Принтер А3 HP Color LaserJet Enterprise M750dn (D3L09A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруD3L09A
 11. Принтер A4 HP Color LaserJet Pro M155nw (7KW49A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару7KW49A
 12. Принтер А4 HP LJ Enterprise M611dn (7PS84A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару7PS84A
 13. Принтер А4 HP LaserJet Enterprise M606dn (E6B72A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруE6B72A
 14. Принтер А3 HP Color LJ Enterprise M855dn (A2W77A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруA2W77A
 15. Принтер A4 HP Color LaserJet Enterprise M555dn (7ZU78A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару7ZU78A
 16. Принтер А4 HP Color Laser 150nw з Wi-Fi (4ZB95A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару4ZB95A
 17. Принтер А4 HP Color Laser 150а (4ZB94A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару4ZB94A
 18. Принтер А3 HP LJ Enterprise M712dn (CF236A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруCF236A
 19. Принтер A4 HP LJ Enterprise M605dn (E6B70A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруE6B70A
 20. Принтер A4 HP Color LaserJet Pro M452nw (CF388A) з WI-FI
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруCF388A
 21. Принтер А4 HP Color LJ Enterprise M553n (B5L24A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруB5L24A
 22. Принтер А4 HP Color LJ Pro M255nw c Wi-Fi (7KW63A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару7KW63A
 23. Принтер А4 HP LaserJet Pro M402dne (C5J91A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруC5J91A
Відобразити як Таблиця Список
Страница

Відгуки покупців на Принтери HP - лазерні

Принтер А4 HP LJ Pro M203dw з Wi-Fi (G3Q47A)
Принтер А4 HP LJ Pro M203dw з Wi-Fi (G3Q47A)
Игорь
Покупал на работу, 15 человек в офисе, пока без нареканий
Читати далі...

Лазерні принтери HP в інтернет-магазині P.UA

HP — бренд, який на слуху у всьому світі. Компанія виробляє сучасні, якісні та багатофункціональні пристрої. Принтери — один з пріоритетів компанії, а через популярність поліграфічної продукції копіювальна техніка потрібна майже кожному. Лазерні принтери Canon, Xerox, Brother, Epson — це основні аналоги, конкуренти на ринку. Однак, тут поговоримо про моделі лазерних принтерів HP. Розберемо, в чому їх переваги, як вибрати модель і не помилитися, які секрети експлуатації варто знати користувачеві.

Кому і для чого потрібен лазерний принтер HP?

Сфера застосування принтера очевидна. Апарат потрібен скрізь, де працюють з друком. У бізнесі та просто на роботі без цього нікуди. Співробітники друкують звіти, аналітичні викладки, презентації, специфікації, технічні тексти для посібників, маркетингову продукцію. Сфера застосування поліграфії в маркетингу особливо широка. Це і брошури, і візитні картки, і банери, постери, листівки.

Побутовий лазерний принтер теж не буде зайвим. З друком нам доводиться працювати в повсякденному житті. Хтось купує комп'ютер і принтер для дитини, коли та йде до школи — доведеться нерідко друкувати контрольні, творчі роботи та інше. Ще частіше з поліграфією ми стикаємося в університетах, коледжах. Тут вимагають друкувати не лише контрольні, але також есе, реферати, курсові, дипломні, дисертації, статті, якщо ви академічний діяч.

Останній пункт, про який потрібно сказати — друк елементів дизайну для квартири, наприклад, репродукцій картин, або ж сімейних фотографій в альбом. Для цього теж відмінно підійде HP принтер лазерний.

Звичайно, ви можете кожен раз ходити в копіювальний центр, і замовляти роздруківку там. Однак, чи раціонально витрачати на це час? Виходити з дому з флешкою, добиратися до найближчого копіювального центру, стояти в черзі, чекати роздруківку. Зручніше, якщо ви це можете зробити самі, у себе вдома. Та й витрати будуть не такими великими. Самостійна друк просто дешевше.

Чому лазерний принтер HP?

Ми вже розібралися з тим, чому варто звернути увагу на HP. Це один з найбільш популярних брендів, а адже саме таким варто довіряти, коли купуєш дорогу техніку. HP зацікавлені підтримувати образ ведучої фірми-виробника в світі, тому контролюють якість продукції на найвищому рівні. Ще одна перевага — дістати витратні матеріали легко, не доведеться замовляти їх за кордоном. Так, якщо вам різко знадобився картридж для принтера HP, ви знайдете потрібну модель буквально за пару хвилин, особливо, якщо знаєте про профільних інтернет-магазинах копіювальної техніки та витратних матеріалів до неї. Яскравим прикладом такого магазину може бути P.UA. Тут українці купують принтери та МФУ різних брендів, запчастини та витратні матеріали під неї.

Перейдемо ж до іншого питання. Чому саме лазерні принтери, адже є і струменеві моделі. Навіть сама фірма HP їх виробляє. Залежить від того, що для вас важливіше. Струменевий принтер в якості друку трохи відстає, але друкує швидше, та й видаткові матеріали для нього трохи дешевшы. Якщо важливіше якість, то лазерний принтер HP — то, що вам потрібно.

Що врахувати при виборі лазерного принтера HP?

Для початку варто визначитися з тим, який тип пристрою вам потрібен: принтер або багатофункціональний пристрій. Принтер може тільки друкувати зображення з комп'ютера на фізичні фотоносіїв. Для офісів і побутових умов часто недостатньо цього функціоналу. Хочеться ще обзавестися факсом, копіювальним пристроєм, сканером для перенесення зображення з фізичного носія в комп'ютер. Незручно, коли потрібно шукати в приміщенні місце під кожне цей пристрій. Всі разом вони можуть зайняти занадто багато простору. Спосіб заощадити місце — купити МФУ, багатофункціональний пристрій 3в1 або 4в1.

Сучасні моделі HP завжди підтримують два режими: кольоровий друк і монохромна (чорно-біла). Коли будете вибирати і з нових, і зі старих моделей, обов'язково подивіться на цю характеристику. Важливо, щоб обидва функціоналу були вам доступні. Мало кому зараз досить чорно-білого друку.

Витратні матеріали для лазерного принтера HP

Вибрати сам принтер — це досить просте завдання, та тисячі характеристик вам зважувати не доведеться. Складніше буде обирати витратні матеріали. Так, регулярно доведеться міняти фотобарабани, також звані фотовали, і термопленку. Відразу вирішите, які чорнила ви будете купувати. Пам'ятайте, що рідкі фарби для лазерних моделей не використовують. Тут потрібні порошкоподібні чорнила — тонери.

Тюнери продають в оригінальних або сумісних картриджів. Система безперервної подачі чорнила тут не підійде. Не забувайте, що окремо купити треба буде тонери всіх кольорів, які ви використовуєте в процесі друку.

Де купити лазерний принтер HP?

Знайти принтер можна і на ринку, або ж піти в будь-який магазин електроніки. Жителям селищ і невеликих містечок для цього доводиться їздити в обласний центр. Та й жителям великих населених пунктів доводиться витрачати час, щоб щось підібрати, та отримати замовлення. Цю процедуру доводиться повторювати кожного разу, коли закінчуються витратні матеріали.

Зараз вже настала епоха інтернет-магазинів. Не бачимо сенсу в самостійній "біганині". Краще оформити замовлення в профільному інтернет-магазині P.UA. Тут є МФУ, принтери, картриджі, чорнила, СБПЧ, деталі для всіх широко відомих моделей і брендів.

Оплата — післяплатою, перекладом через термінал або банківський рахунок. Посилку привезуть з київського складу Нової Поштою. Забрати її ви зможете у відділенні НП, або ж замовте кур'єрську доставку.

Чи не можете вибрати лазерний принтер HP? Залишилися сумніви про те, що лазерний принтер — це саме те, що вам потрібно? Просто виникли труднощі з оформленням замовлення? Не біда, телефонуйте на номер гарячої лінії магазину. Він зазначений на головній сторінці сайту. Консультанти допоможуть вам вирішити всі виниклі проблеми.

Кнопка зв'язку