Компоненти СКС

Відобразити як Таблиця Список
Страница
  1. Модуль DIGITUS Keystone RJ45 STP Cat.6 (DN-93612-1)
    Ціна
    98 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-93612-1
  2. Адаптер DIGITUS LC/LC duplex, MM, керамічний сердечник (DN-96009-1)
    Ціна
    68 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-96009-1
  3. Конектор DIGITUS RJ45 Cat.5e STP 100 шт (A-MO8/8SRS)
    Ціна
    860 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMA-MO8/8SRS
  4. Конектор DIGITUS RJ45 Cat.3 UTP, 100шт. (A-MO8/8SF)
    Ціна
    335 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMA-MO8/8SF
  5. З’єднувач Digitus LSA, CAT 6, STP (DN-93903)
    Ціна
    90 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-93903
  6. Зєднувач Digitus LSA, CAT 5e, STP (DN-93902)
    Ціна
    83 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-93902
  7. Комутацiйна панель DIGITUS ВО 19" 1U, quick lock (DN-96200-QL)
    Ціна
    1 425 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-96200-QL
  8. Ковпачок DIGITUS для RJ45 чорний 100 шт. (A-MOT8/8)
    Ціна
    410 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMA-MOT8/8
  9. Конектор DIGITUS RJ11 6P4C, 100шт. (A-MO6/4SF)
    Ціна
    199 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMA-MO6/4SF
  10. Адаптер DIGITUS LC Keystone для патч-панелі (DN-BLIND-LC)
    Ціна
    4 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-BLIND-LC
  11. Модуль DIGITUS Keystone USB 3.0 (DN-93404)
    Ціна
    62 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-93404
  12. Модуль DIGITUS Keystone HDMI 2.0 (DN-93401)
    Ціна
    68 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-93401
  13. Конектор Legrand RJ45 CAT 5e STP 110 (632704)
    Ціна
    126 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEM632704
  14. Сплайс-касета Legrand для пігтейлів, 12 волокон, LCS? (032907)
    Ціна
    1 068 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEM032907
  15. Конектор DIGITUS RJ45 Cat.5e UTP, 100шт. (A-MO8/8SR)
    Ціна
    330 грн
    Під замовлення
    Купити в 1 клік
    • OEMA-MO8/8SR
  16. Адаптер DIGITUS LC/LC duplex, SM, керам.сердечник (DN-96007-1)
    Ціна
    58 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-96007-1
  17. Модуль Keystone RJ45 UTP кат.6 (DN-93601)
    Ціна
    56 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-93601
  18. Конектор DIGITUS RJ45 Cat.6 UTP, 100шт. (AK-219602)
    Ціна
    725 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMAK-219602
  19. З’єднувач оптичний Digitus Fibrlok 250/900/900, 250/250, пак. 10 шт. (ALWL-SPM-31-1)
    Ціна
    2 520 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMALWL-SPM-31-1
  20. Ковпачок DIGITUS для RJ45 сірий 100 шт. (A-MOT/E8/8)
    Ціна
    410 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMA-MOT/E8/8
  21. Зєднувач Digitus RJ45 to RJ45, CAT 5e, STP (DN-93901)
    Ціна
    78 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-93901
  22. Оптичний патч-корд Legrand SC/UPC-SC/UPC, 50/125, OM3, duplex, LSZH, LSC2, 1м (032609)
    Ціна
    999 999 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEM032609
  23. Адаптер DIGITUS SC/SC duplex, MM, керам.серед. (DN-96005-1)
    Ціна
    48 грн
    Є на складі №1
    Купити в 1 клік
    • OEMDN-96005-1
Відобразити як Таблиця Список
Страница
Кнопка зв'язку