HP

БФП HP з СНПЧ

Відобразити як Таблиця Список
 1. БФП A4 HP Smart Tank 615 з Wi-Fi (Y0F71A)
  Ціна
  8 399 грн
  Під замовлення
  Купити в 1 клік
  • Код товаруY0F71A
  • Щільність60-200 г/м2
 2. БФП A4 HP Smart Tank 530 з Wi-Fi (4SB24A)
  Ціна
  7 999 грн
  Є на складі №1
  Купити в 1 клік
  • Код товару4SB24A
 3. A4 БФП HP Deskjet GT5810 (X3B11A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруX3B11A
 4. A4 БФП HP Deskjet GT5820 (X3B09A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруX3B09A
 5. БФП A4 HP Ink Tank 319 (Z6Z13A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруZ6Z13A
 6. БФП A4 HP Smart Tank 500 (4SR29A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару4SR29A
 7. БФП А4 HP Smart Tank 530 (HP530 -Promo) + кабель USB + серветки
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруHP530 -Promo
 8. БФП A4 HP Ink Tank 319 (HP319 -Promo) + кабель USB + серветки
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруHP319 -Promo
 9. БФП A4 HP Smart Tank 515 з Wi-Fi (1TJ09A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару1TJ09A
 10. БФП A4 HP Smart Tank 513 з Wi-Fi (9JF88A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товару9JF88A
 11. БФП А4 HP Smart Tank 615 (HP615 -Promo) + кабель USB + серветки
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруHP615 -Promo
 12. БФП A4 HP Ink Tank 419 з Wi-Fi (Z6Z97A)
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруZ6Z97A
  • Щільність60-300 г/м2
 13. БФП А4 HP Smart Tank 515 (HP515 -Promo) + кабель USB + серветки
  ✘ Тимчасово не доступний :(
  • Код товаруHP515 -Promo
Відобразити як Таблиця Список

Чи варто купити МФУ HP принтер: що врахувати?

МФУ HP — це багатофункціональний пристрій, який об'єднує в собі функціонал сканера, принтера, копіювального модуля і факсимільного пристрою. Наявність всього цього функціоналу залежить від моделі, якщо це більш бюджетний МФУ, то, наприклад, він може грати роль виключно принтера і сканера. Ми розповімо, в яких випадках варто купити багатофункціональний пристрій, і на що звертати увагу, вивчаючи асортимент. Подивитися ж актуальні моделі можна, наприклад, в спеціалізованому інтернет-магазині P.UA: https://p.ua/buy-hp_mfu-s-snpch/

Принцип роботи і функціонал МФУ HP: характеристики

Ми вже назвали пристрою, функції яких об'єднує в собі МФУ. Тепер скажемо докладніше про кожну з них. Завдання принтера — це друк текстів, документів, діаграм, фотографій і плакатів, їх перенесення з цифрового носія на папір, глянець або іншу поверхню. Сканер робить зворотну процедуру — переносить інформацію з реальних книг або документів в електронний формат. Копіювальний апарат (в побуті — ксерокс) потрібен для отримання копій різних документів і зображень. Факс рідше потрібен будинку, але в офісах використовується повсюдно. Він дозволяє миттєво передавати текстову інформацію і зображення на великій відстані.

МФУ бувають:

 • струменеві;
 • лазерні;
 • світлодіодні.

Найпопулярніші, як і у випадку зі звичайними принтерами, струменеві і лазерні. Перші дорожче в експлуатації, з ними витрачається багато часу на заміну фарби, але результат краще — зображення виходять більш деталізовані і довговічні. Також струменеві МФУ HP займають менше місця в приміщенні. Світлодіодні моделі ви зустрінете рідко. Фактично, вони є підвидом лазерних, і просто відрізняються компактністю.

Більшість сучасних МФУ підтримують два режими друку: кольорова і монохромна (чорно-біла) друк. Однак, ще можна знайти моделі, які працюють тільки в одному з цих режимів. 

Чому варто купити МФУ: переваги?

У самій якості друку МФУ не вигравав у принтерів, сканерів і інших окремих пристроїв. Сенс в покупці МФУ HP інший:

 • економія місця в будинку або офісі;
 • економія на бюджеті: один МФУ HP буде істотно дешевше, ніж всі пристрої, функції яких в ньому об'єднані, окремо.
 • можна працювати з МФУ навіть при вимкненому комп'ютері.

Однак, потрібно розуміти і недоліки багатофункціональних пристроїв. І справа не тільки в трохи поступається якості друку. Також трохи збільшується витрата фарби і сповільнюється швидкість отримання однієї копії або друкованого аркуша. Окремі пристрої все-таки працюють швидше.

Чи можна встановити СНПЧ на МФУ HP?

Якщо ви купили струменевий МФУ, то встановити на нього систему безперервної подачі чорнила можна. Це допоможе вам економити на покупці брендових картриджів. Однак, треба пам'ятати, що МФУ Epson з СНПЧ вже не підлягає сервісному обслуговуванню. Це ж стосується і інших брендів, наприклад, МФУ Canon, адже виробники не підтримують використання таких пристроїв.

МФУ з СНПЧ не обмежений вас в функціоналі. Ви все так само зможете використовувати різні фарби: водорозчинні, сублімаційні, пігментні. Головне, правильно підбирати їх під свої завдання. Так, водорозчинні чорнило краще використовувати для друку текстів і документів, пігментні — для зображень, а сублімаційні — для перенесення зображень на тканину одягу, сувеніри або декоративний посуд.

Де купити МФУ HP в Києві і інших містах України?

У Києві купити МФУ HP нескладно. Його можна знайти не тільки в фізичних магазинах і інтернеті, але навіть на ринках. Однак, ми радимо купувати таку техніку тільки в спеціалізованих магазинах, наприклад, P.UA. Тут покупки роблять не тільки кияни, в П.ЮА можна купити МФУ HP в Харкові і інших містах країни.

Оформляйте замовлення на сайті, і відразу вибирайте способи оплати та доставки. Оплатити покупку можна з банківського рахунку миттєвим переказом, через термінал самообслуговування або післяплатою. Послугу післяплати надає перевізник — Нова Пошта.

Нова Пошта привезе МФУ, принтер, витратні матеріали та інші товари в будь-яку точку України. Забирайте посилку самовивозом в найближчому відділенні. Такі відділення зараз є у всіх куточках України. Якщо хочете купити МФУ HP в Києві чи Харкові, то тут пункти самовивозу є у всіх житлових районах міста. Доступна також послуга кур'єрської доставки Новою Поштою. Однак, вона має на увазі невелику додаткову доплату.

Кнопка зв'язку