Оплата Замовлень

ВІЙСЬКОВИЙ ЧАС

Ми працюємо!

Відправляємо замовлення Новою Поштою та Укрпоштою у робочі відділення.

Термін доставки по Україні 2-10 діб.

Ми працюємо за спрощеною системою оподаткування БЕЗ ПДВ

СЛАВА УКРАЇНІ

 

Увага! У зв'язку з нестабільною ситуацією с курсом ГРН / USD - при обранні типа оплати - Оплата при отриманні товару у відділенні Нової Пошти додатково може нараховуватися Курсовий Ризик у розмiрi до 5%.

Дякуємо за розуміння!

1. Готівковий Розрахунок - Без Додаткових Платежів

Готівкова форма оплати

   Оплата здійснюється при отриманні товару в Києві у кур'єра або в пункті самовивозу в гривнях.

   При отриманні товару Ви отримуєте товарний чек на суму покупки, а також заповнений гарантійний талон при покупці Принтера, СНПЧ або ПЗК.

 

2. Безготівковий Розрахунок з ПДВ для Юридичних Осіб

   Після прийому замовлення і отримання від Вас необхідних реквізитів і документів - ми виставимо Вам рахунок для оплати..

   При оплаті Замовлення за безготівковим розрахунком з ПДВ сума замовлення перераховується за комерційним курсом долара до гривні на день оплати і в середньому може бути збільшена до 10%.

   Наприклад курс готівкового долара 8,25 грн, а безготівкового 9,05 грн відповідно вартість замовлення в нашому магазині буде збільшена на 9,05 / 8,25х100-100 = 9,697%

   Відвантаження Товару проводиться тільки після отримання від Вас Правильно оформленої довіреності на право отримання Товарно-матеріальних цінностей і всіх необхідних документів в повному обсязі.

3. Оплата будь-якою карткою VISA, MasterCard, Privat24

Логотип Приват Банка

   Після підтвердження Замовлення, Вам буде виставлений рахунок з посиланням та реквізитами для оплати на рахунок в Приватбанку.

   Після зарахування грошей на наш рахунок ми відвантажимо Ваше замовлення у найкоротший термін.

ІНСТРУКЦІЯ по оплаті замовлень карткою VISA, MasterCard, Privat24

4. Оплата через LIQPAY

Логотип LiqPay Приват Банка

 

   Після того, як Ви натисните кнопку "Оформити замовлення", Ви перейдете на захищену сторінку Приватбанка з сервісом LIQPAY.

   Обравши зручний метод оплати Ви сплатите своє замовлення ввівши відповідну платіжну інформацію. Після завершення платежу Ви перейдете знову на наш сайт.

   Після зарахування грошей на наш рахунок ми відвантажимо Ваше замовлення у найкоротший термін.

Комісія системи LiqPay становить 2,75% та буде автоматично додана до вартості товарів та послуг при оформленні замовлення.

 

5. Накладений Платіж у відділенні Нової Пошти + 2% + 22грн

Увага! У зв'язку з нестабільною ситуацією с курсом ГРН / USD - при обранні типа оплати - Оплата при отриманні товару у відділенні Нової Пошти додатково може нараховуватися Курсовий Ризик у розмiрi до 3%.

Дякуємо за розуміння!

Логотип Перевозчика Новая Почта

   Оплата товару при отриманні замовлення можлива при доставці компанією-перевізником "Нова Пошта". Ви оплачуєте товар безпосередньо при отриманні на складі "Нової Пошти".

  В середньому доставка замовлення, вагою до 2 кг, по Україні на склад перевізника "Нова Пошта" становить 45 грн. (23 грн - вартість оформлення Замовлення + 3 грн. Страховка 1% + 19 грн - вартість оформлення зворотної доставки грошей + Страховка зворотної доставки грошей 2% + 1,85 грн / кг)

УВАГА!

У вартість Замовлення ми автоматично включаємо вартiсть доставки Замовлення вагою до 2 кг.

Якщо Ви зробили Замовлення на великогабаритний товар (Принтер / МФУ) або вага Посилки перевищує 2 кг, то менеджер обробивши Ваш Замовлення, повідомить Вам Точну вартість Послуг Нової Пошти з пересилання Вашого Замовлення і включить її до вартості Замовлення.

Кнопка зв'язку