Принтер став важливою технікою для домівки, хоча ще недавно його купували виключно в офіси або для поліграфічного бізнесу. Зараз провідні бренди виробляють техніку для побутових потреб, і Canon — це не єдиний приклад. Конкурентні також лазерні принтери HP, Brother, Xerox, Epson і т.і. Тут же ми розглянемо лазерні принтери Кенон, поговоримо про їх переваги, сфери застосування, характеристики та умови експлуатації.
Зараз лазерний принтер Кенон може стати в нагоді майже будь-якій людині, яка не хоче витрачати час і гроші, друкуючи різні документи в копіювальних центрах. Однак, назвемо приблизне коло потенційних користувачів:
Вибір між струменевим і лазерним принтером не дуже складний. Обидві моделі, якщо вони сучасні, здатні робити дуже якісну друковану продукцію. Краще показники саме у лазерних принтерів і МФУ. Зображення, створені з їх допомогою, виходять більш деталізованими та довговічними, повільніше вицвітають. Але і струменеві не відкидайте убік — вони дешевші в експлуатації, адже до них можна підключити СНПЧ, а також не доведеться часто міняти фотобарабани та термоплівки.
Довіряйте перевіреним і популярним брендам. Уважно вивчіть характеристики принтера. Необов'язково шукати найкращу модель, і переплачувати за неї. Головне, щоб функціоналу вистачало конкретно для вас. Почнемо з характеристик копіювального пристрою.
Обов'язково переконайтеся, що принтер Canon підтримує як режим монохромного (чорно-білої), так і кольорового друку. Старі принтери Canon, які ще іноді можна зустріти в продажу, працюють лише з монохромним друком: текстами, документами, звітами. Для друку фотографій, кольорових діаграм і рекламної продукції їх недостатньо.
Потім дивіться на тип пристрій. Точно вам потрібен саме принтер? Якщо в майбутньому плануєте використовувати також функціонал сканера, факсу, копіювального пристрою, то краще відразу брати МФУ. МФУ — це багатофункціональний пристрій, який одночасно поєднує в собі функціонал всієї вище перерахованої техніки. Відзначимо, що факс втрачає популярність через розвиток інтернету, та не в усі моделі сучасних принтерів його додають. МФУ 3в1 став найбільш популярною моделлю в Україні, та й інших країнах світу.
Останній пункт — продуктивність. Для побутового принтера він не дуже важливий. Вам головне, щоб текст друкувався без дефектів, а іноді можна було б роздрукувати також фотографію для сімейного альбому, візитні картки, листівки з вашими оголошеннями. А ось для копіювального центру, поліграфічного агентства, офісу — зовсім інша справа. Тут принтер повинен працювати швидко і за секунди видавати один екземпляр тексту.
Характеристики самого пристрою — це половина справи. На цьому витрати не закінчаться, адже коректна робота принтера залежить від якості та доступності витратних матеріалів. Давайте розберемося в тому, які витратні матеріали потрібні для лазерного принтера Canon, і які альтернативи ви можете використовувати.
Для початку важливий момент, пов'язаний з відмінністю між струменевими та лазерними принтерами. Для лазерних моделей використовують порошкоподібні, а не рідкі чорнила. Їх також називають тонерами. Механізм роботи тут простий. Тонер подається на фотоносіїв, в "печі" принтера на нього впливають підвищеною температурою, та порошок розплавляється. Ми отримуємо зображення, і останній крок для його подальшої стійкості — охолодження чорнила і фотоносіїв.
Тюнери продають в оригінальних і сумісних картриджах. Оригінальні завжди одноразові, але відрізняються максимальною якістю. З ними ви не втрачаєте гарантію на техніку, його легко встановити в прилад, менше ризик поломок принтера, зображення теж виходить більш деталізованим та якісним.
Сумісні картриджі дешевше, іноді їх можна навіть перезаправлять для економії коштів. Однак, ви не так багато економите на їх покупку, щоб заплющувати очі на якість.
СБПЧ, систему безперервної подачі чорнила, використовують лише з рідкими витратниками, стандартною фарбою для струменевих принтерів. Якщо ви все ж обрали лазерну модель, то заощадити на її установці просто не вийде. Доведеться вибирати між оригінальними та сумісними картриджами з тонером.
Найширший вибір копіювальної техніки ви знайдете в профільних інтернет-магазинах. Тут і асортимент великий, і ціни нижчі, адже реалізатори не повинні витрачати кошти на оренду торгового приміщення, та сервіс зручний. Яскравий приклад — інтернет-магазин P.UA. Переглядайте моделі принтерів, читайте описи, якщо треба — телефонуйте на номер гарячої лінії, та порадьтеся з консультантами. Вам не доведеться навіть виходити з дому, щоб оформити замовлення. Інша справа, ринки радіоелектроніки та фізичні салони техніки. З ними мороки набагато більше.
P.UA продає лазерні принтери Canon, а також техніку брендів Epson, Xerox, Brother, HP і т.і. Представлені МФУ, сканери, факси, витратні матеріали та деталі під них: картриджі, чорнила, тонери, СБПЧ, фотобарабани, термоплівки. Оформлення замовлення повністю онлайн.
Доставкою товарів по всій Україні займається Нова Пошта. Обирайте спосіб доставки з двох варіантів: посилку або довезуть до найближчого до вас відділення НП, або кур'єром доставлять за адресою вашого дому/офісу. У другому випадку доведеться трохи доплатити. На щастя, відділення НП зараз відкриті у всіх районних центрах країни. У великих містах їх десятки, тому вам буде зручно забирати куплені товари.
Оплата: з карти банку, через термінал самообслуговування, післяплатою.