Замовте СБПЧ Canon у нас за найкращою ціною з доставкою в день замовлення. Постійні знижки, безкоштовна консультація та якісний товар – це зробить вашу покупку вигідною та приємною.
Ви можете придбати СБПЧ Canon за ціною: від 359 до 1299 грн.
Для початку вийміть гумові пробки із резервуару для чорнил СБПЧ Canon. Після обов'язково звірте кольори чорнила, на всіх ємностях є відповідне маркування, якщо переплутати кольори доведеться звертатися за допомогою до сервісного центру. Заливаємо чорнило у контейнер приблизно на 1/3. Далі відкриваємо картридж і шприцем без голки відкачуємо повітря доти, поки в шприці не з'явиться чорнило без піни. Рекомендуємо для кожного кольору окремий шприц. Тепер долийте чорнило в резервуар і щільно закрийте отвори.
Підключіть принтер до мережі, натисніть "ОК", щоб картриджі виїхали у потрібне положення. Коли каретка буде на місці, від'єднайте принтер від мережі. Акуратно встановіть картриджі в гніздо, трошки притисніть до клацання. Нахилу планку встановіть у 3 сантиментрах від краю. Зафіксуйте шлейф СБПЧ у спеціальному гнізда планки. Перетягніть каретку з картриджами кілька разів, щоб переконатися, що шлейф не чіпляється. Дістаньте заглушки із СБПЧ. На їхнє місце поставте повітряні фільтри. Увімкніть принтер і натисніть "OK". Наприкінці обнулить чіпи картриджів Canon.
Найпопулярніші моделі СБПЧ Canon: СБПЧ WWM із Чорнилами CARMEN по 100г IS.0126U, СБПЧ із Чорнилами по 100г WWM для Принтера Canon IS.0119.
Canon — популярний серед українців, так і громадян інших країн світу, бренд копіювальної техніки. Фірма виробляє сучасні принтери для монохромного і кольорового друку. Моделей багато, і якщо ви вибрали якусь із них, то пора задуматися про витратні матеріали. Де ви будете їх купувати? Які вибрати? Система безперервної подачі чорнила або все-таки купувати оригінальні картриджі? Може сумісні, а не брендові витратні матеріали? Спробуємо висвітлити відповіді на кожне з цих питань.
Спочатку потрібно поговорити про те, чому ми вирішили розповісти саме про Canon. Насправді, окремих статей заслужили всі широко відомі бренди: HP, Epson, Xerox, Brother і т.д. Серед них Кенон займає лідируючі позиції по країні. Це широкий асортимент копіювальної техніки: і принтерів, і сканерів, і багатофункціональних пристроїв (БФП). Є струменевий і лазерна техніка, кольорова і монохромна — кожен знайде собі апарат під свої потреби і завдання. Запчастини сучасні, і дозволяють реалізувати найбільш складні проекти.
Ще одна перевага — вам буде нескладно знайти витратні матеріали та запчастини для цих принтерів. Вони є навіть на ринках, але купувати такі речі краще, звичайно, в профільних інтернет-магазинах.
Виробники копіювальних пристроїв все в один голос радять купувати оригінальні картриджі. Чи виправданий їх рада? Так, ці витратні матеріали спеціально створювалися під модель, тому і їх взаємодія найбільш продуктивне. Підвищується швидкість друку, поліпшується її якість, знижується ризик поломок принтера. Найголовніше ж — ви не втратите гарантію, якщо будете користуватися брендового продукцією.
Звучить так, ніби у оригіналів немає ніяких недоліків. Це так, крім одного пункту — ціна. Кілька брендових картриджів з чорнилом буде коштувати стільки ж, скільки і сам принтер. Не кожному під силу витрачати так багато коштів на експлуатацію пристрою. Для цього придумали два аналога.
Перший — сумісні витратні матеріали. Вони трохи дешевше, одночасно підходять для кількох різних моделей, як правило, одного бренду. Найбільшим виробником сумісних витратних матеріалів є WWM. Зараз їх купують рідко, тому що виграш за вартістю незначний, а ось з якістю просідання відчувається.
Другий аналог — тема нашої статті. СБПЧ — система безперервної подачі чорнила. Він дозволяє заощадити в 2-3 рази на покупку, а потім домогтися десятиразової економії на витраті фарб. Якість друку, звичайно, знижується. Однак, для домашнього принтера її цілком вистачить, а графа ваших витрат істотно скоротиться.
СБПЧ — це система об'єднаних в один пристрій ємностей. У кожну з них заливають чорнило різних кольорів. Окрема ємність призначена для чорної фарби, інші — для кольорових. Від кожного контейнера до принтера проводяться мікро-шланги, по яких чорнило і поставляються до фотоносіїв.
Ми умовно говоримо про СБПЧ HP, Canon, Epson і т.д. Виробники самі не створюють системи безперервної подачі чорнила, і не рекомендують їх використовувати. Просто є обладнання, яке підходить для різної брендового техніки. І сумісність слід враховувати в першу чергу. Це основна характеристика СБПЧ.
Припустимо, з сумісністю розібралися. З нею все просто — вам потрібно просто подивитися в описі на аналогічну графу. Якщо це СБПЧ EPSON, то купуйте його тільки для цього принтера. Деякі моделі, такі як СБПЧ WWM, найбільш універсальні. Однак, і про них вичерпну інформацію про сумісність ви знайдете в характеристиках.
Оцініть ємність контейнерів СБПЧ Canon, щоб потім не довелося щотижня купувати нові чорнило для переливання. Якщо друкувати доводиться часто і принтер коштує, наприклад, в офісі, то така ситуація дуже навіть можлива. А от для домашніх принтерів цілком згодиться і компактна СБПЧ Canon.
Остання характеристика — це свідчення у тому, які фарби ви можете заливати в систему безперервної подачі чорнила Canon. Як правило, пристрої за цим показником універсальні. Однак, в цьому варто переконатися спочатку. Буде прикро, якщо ви віддаєте перевагу користуватися матовими фотоносіїв і пігментного фарбою, а в СБПЧ можна заливати тільки водорастворимую. Рідше, але і таке трапляється, покупцеві потрібні сублімаційні чорнила. Важливо, щоб СБПЧ Canon дозволяв працювати і з ними.
Не забувайте, що для лазерних і струменевих принтерів використовують різні фарби. Для струменевих підійдуть стандартні рідке чорнило, а ось лазерні працюють на тонер — порошкоподібної фарбі, яка приймає потрібну форму під впливом нагрівання і наступного охолодження. Далеко не кожне СБПЧ підійде для порошкоподібних чорнила, але ж Canon виробляє і такі принтери. У них є великий модельний ряд лазерної техніки.
Працювати з СБПЧ Canon гранично просто, але спочатку його потрібно встановити. І ось тут можуть виникнути проблеми. Найпростіше зі старою технікою Canon. СБПЧ можна просто вручну підключити до принтера, поставивши його біля задньої стінки корпусу, і з'єднавши пристрої шлангами. Потім заливаєте чорнило, перевіряєте, що все підключено коректно, і починаєте працювати.
У сучасних принтерах Canon СБПЧ не дарують. Виробники роблять все для того, щоб ви не змогли його підключити самі. Доведеться йти до майстра, або ж викликати його додому. Він допоможе підключити пристрій, виконавши додаткові отвори в пристрої і виконавши ряд інших маніпуляцій з технікою.
Якщо вже встановили СБПЧ, то далі проблем не буде. Просто намагайтеся не залишати фарбу надовго всередині ємності. Вони схильна застигати. Намагайтеся швидко витрачати той обсяг, який залили всередину. Запаси ж фарби зберігайте окремо.
Таку річ, як СБПЧ, краще купити в профільному інтернет-магазині. На ринку занадто довго доведеться шукати відповідну модель, та й взагалі, яка зараз є потреба виходити з дому для покупок? Все можна робити онлайн. Українці купують СБПЧ в інтернет-магазині П.ЮА. Є тут також сама копіювальна техніка та витратні матеріали для неї.
Оплата: накладений платіж, термінал, банківська транзакція. Доставка Новою Поштою по всій Україні. Можлива доставка кур'єром за незначну доплату.