Епсон БФП регулярно потрапляє в перелік найбільш популярних копіювальних пристроїв в Україні, та й в інших країнах світу. По-перше, бренд Епсон широко відомий сам по собі за свою високу технологічність, різноманітність моделей, ідеально підібране співвідношення ціни та якості. Зрівнятися з ними можуть хіба що БФП Canon з СБПЧ і техніка брендів HP, Xerox, Brother, наприклад, БФП HP з СБПЧ. По-друге, багатофункціональні пристрої 3 в 1 раціональніше купувати як додому, так і в офіс. Вони відразу виконують кілька функцій, при цьому займають менше простору в приміщенні, ніж кілька апаратів одночасно.
З брендом все очевидно — покупці віддають перевагу відомим компаніям-виробникам копіювального обладнання. Серед них в ТОПі завжди виявляється і Епсон. Але чому купують БФП? Які ж функції в собі він об'єднує, що стає настільки затребуваним? З його допомогою ви поєднуєте функціонал трьох пристроїв:
На ринку зустрічаються і моделі 4 в 1, які також включають в себе функціонал факсу. Погодьтеся, зручно, коли все це є в одному компактному агрегаті. Чи не доведеться виділяти місце відразу під чотири пристрої. Особливо важливо це для побутового принтера. Біля робочого столу просто не помістяться всі 4 агрегати, навіть якщо у вас велика кімната. В офісі дивіться за потребами і вільного місця, але і тут БФП, зазвичай, кращі, адже за можливостями одиничним приладів вони не поступаються.
Більшість людей регулярно стикаються з необхідністю щось роздрукувати. У перший раз ця потреба з'являється ще в шкільний час. Один вчитель скаже контрольну роздрукувати, інший — есе, третій — зробити плакат для куточка самодіяльності. Це привід купити принтер для своєї дитини.
Ще частіше копіювальна техніка потрібна студенту, адже в університетах від руки просять писати набагато рідше. Все навчання перейшло в електронний формат. Завдання виконуються в Microsoft Word і в Google.docs, але роздруковувати їх все одно треба — для звітності та викладачів, які ще не перейшли в онлайн режим на 100%.
Ну а на роботі і в бізнесі замінити принтери та ксерокси ніяк вийде. Регулярно потрібно робити звіти, друкувати документацію, створювати презентації, показувати розрахунки та результати аналітики в роздрукованому вигляді. Тим більше, коли справа доходить до маркетингу. Тут масово застосовують поліграфічну продукцію: візитні картки, плакати, банери, брошури, листівки та багато іншого.
Спочатку можна ходити в копіювальні центри, коли доводиться щось друкувати. Однак, що якщо ходити туди кілька разів на тиждень, а то і кожен день? Це втомлює, та й час на стояння в чергах витрачати не хочеться. Легше вже купити БФП Епсон.
У власній копіювальній техніці суцільні переваги, якби не одне "але" — ціна витратних матеріалів. Оригінальні картриджі реально дорогі, та кілька штук обійдуться вам в таку ж суму, як і сам принтер. А купувати їх доведеться порівняно регулярно, особливо, якщо друкуєте часто. Сумісні картриджі допомагають трохи заощаджувати, але витрати все одно залишаються досить великими.
Альтернатива одна — СБПЧ. Творці принтерів не рекомендують ними користуватися, та позбавляють власників систем безперервної подачі чорнила гарантії на принтер і БФП Епсон. Однак, іноді на таку жертву піти можна. На купівлі СБПЧ ви заощаджуєте приблизно в 2-3 рази, при цьому вона не одноразова, як оригінальні картриджі. Найближчі роки міняти систему вам не доведеться, просто заливайте нові фарби, коли закінчуються старі. Знижується в 10 разів з СБПЧ і витрата чорнила, тому виграш очевидний.
Якщо ви вирішили купувати оригінальні картриджі, то в них будуть, швидше за все, пігментні фарби. Вони краще всього поєднуються з матовим фотопапіром, оптимально підходять для довговічного та найбільш якісного друку фотографій, рекламної продукції. Альтернативи пігментним чорнилом немає, якщо ви потребуєте ідеальну деталізацію зображення та насичений колір.
Ми не завжди друкуємо щось надскладне. Іноді вистачає простої якості, та для таких випадків витрачати дорогу пігментну фарбу не дуже-то раціонально. Для цих випадків радимо запастися водорозчинними фарбами.
Рідше для БФП Епсон купити рекомендують сублімаційні чорнила. Їх частіше використовують в копіювальних центрах, коли приходить клієнт, і просить перенести зображення на сувеніри, посуд, футболки або щось інше.
Ми вже поговорили про витратні матеріали, та їх вибір в майбутньому дійсно варто продумати заздалегідь. Однак, як щодо характеристик найбільш багатофункціонального пристрою? Ми радимо звернути увагу на наступні показники:
Знайти багатофункціональні пристрій можна навіть на радіоринку в вашому місті, або пройтися по фізичним магазинам побутової техніки. Але навіщо витрачати на це час, та й стикатися з гранично обмеженим асортиментом? Ми радимо піти в профільний магазин. Бажано, щоб він працював онлайн.
P.UA — найкраще місце для українця, який вирішив купити БФП, принтер або витратні матеріали, запчастини під них. Оцініть асортимент, почитайте характеристики, і оформляйте замовлення за кілька хвилин.
Доставкою посилок займається Нова Пошта. З київського складу товар привезуть в будь-який населений пункт України. Забрати його зможете в найближчому відділенні пошти, або ж заздалегідь замовити послугу доставки кур'єром. У другому випадку доведеться трохи доплатити. Оплата: післяплатою, з банківської карти або за допомогою терміналу самообслуговування.